Angļu sejas maska : vairāk nekā 500 gadus veca recepte

Kosmētikas industrija straujiem soļiem soļo uz priekšu. Un, liekas, ka ar visiem tiem peptīdiem, dažādiem ekstraktiem un mikrokapsulām ar aktīvajām vielām serumos, losjonos un krēmos mēs vispār varam aizmirst par nežēlīgo laika ietekmi uz ādu. Diemžēl!

           

Inovatīvo sejas kopšanas līdzekļu skaits aizvien pieaug, bet sievietes turpina izmantot tās skaistumkopšanas receptes, kuras bija pazīstamas vēl viņu vecvecmāmiņām. Tāpēc , ka tās ir efektīvas.

Esam atraduši senu, bet patiesi atjaunojošu sejas masku. Ir zināms, ka to izmantojusi Anna Boleina, Anglijas karalienes Elizabetes I māte, sejas kopšanai, lai tā iespējami ilgi izskatītos jauna un tvirta. Izmēģiniet arī jūs.

Sejas ādas kopšana mājās

Piezīmēsim, ka par masku tomēr šo līdzekli saukt nevar. Drīzāk tā ir četru etapu sejas ādas kopšanas programma. Procedūru labāk veikt vakarā: miega laikā āda intensīvi atjaunojas . No rīta efekts būs trīskāršs!

Būs vajadzīgas 4 tases

Pirmajā lieciet 2 ēdamkarotes auzu pārslu un 2 ēdamkarotes augu eļļas. Labi samaisiet.

Otrajā sarīvējiet 1 nelielu ābolu bez miziņas. Pievienojiet tam 1 tējkaroti citrona sulas un 1 tējkaroti šķidra medus.

Trešajā ielejiet 100 ml kefīra vai rūgušpiena, pievienojiet 1 tējkaroti jūras sāls, labi samaisiet.

Ceturtajā tasē ielejiet stipru kumelīšu tēju.

Vakara skaistuma rituāls

  1. Pirmās tases saturu uzlieciet uz notīrītas sejas, kakla un dekoltē zonas ādas. Iemasējiet vieglām kustībām. Atstājiet uz 5 minūtēm.
  2. Auzu pārslu masu nenomazgājiet, bet klājiet tai virsū otrās tases saturu. Vēlreiz pamasējiet seju, atstājiet visu uz 5 – 7 minūtēm.
  3. Ar trešajā tasē samērcētu vates tamponu vai švammīti noņemiet masku no sejas. Vēlreiz notīriet seju ar kefīra – jūras sāls maisījumu.
  4. Nomazgājiet kefīra paliekas ar kumelīšu tēju no ceturtās tasītes. Nosusiniet ādu ar sausu mīkstu salveti.

Pēc procedūras āda izskatās satriecoši: tā ir samtaina, mitrināta un līdzena. Sejas ādas krāsa ievērojami uzlabojas, poras savelkas, grumbas kļūst mazāk pamanāmas. Efekta saglabāšanai veiciet procedūru 2 reizes nedēļā 2 mēnešus.

Veselību un skaistumu jums!