Kā ģimenes dzīve ir atkarīga no vīra dzimšanas mēneša. 12 mēnešu saraksts un to raksturojumi

Bieži vien es ar smaidiņu sekoju draudzeņu sarunām par to, kādu horoskopa zīmju kavalieri viņām ir. Tā viņas centās saprast, vai viņām izveidosies attiecības un vai viņas būs laimīgas. Es nekad neticēju tam, līdz pati nesaskatīju likumsakarības. Izrādās, ka daudz kas ir atkarīgs no tā, kurā mēnesī vīrietis dzimis.

Vispirms es izanalizēju sava kolēģa uzvedības cēloņus. Saprati, ka visādā ziņā viņš ir līdzīgs manas māsas vīram un kādam manam bijušajam klasesbiedram. Noskaidrojās, ka viņi visi dzimuši aprīlī. Tad arī es saku salīdzināt citus manus paziņas, balstoties uz viņu dzimšanas mēnesi.

Janvāris

Janvāra mēneša vīrieši ir personības ar lielu gribasspēku un individualitāti. Viņi ātri uztver jēgu, uz viņiem var paļauties, viņi vienmēr dos labu padomu. Šie vīrieši ir tieši, melot neprot un negrib. Janvārī dzimušie ne vienmēr labi izprot cilvēkus, neredz daudzas nianses cita cilvēka raksturā. Attiecībās ar viņiem ir jāapbruņojas ar pacietību un nedrīkst pret tiem izturēties augstprātīgi. Janvāra vīrieši ir praktiski un prot iztikt ar saviem līdzekļiem. Taču viņi bieži bojā attiecības ar saviem tuviniekiem, strīdoties par sīkumiem.

Februāris

Šajā mēnesī dzimst vīrieši ar spēcīgiem raksturiem. Viņu domāšana ir ātra, problēmas risina momentā. Tai pašā laikā viņi ir jutīgi un emocionāli. Bieži vien februāra vīriešiem trūkst artistiskas gaumes, taču viņiem piemīt lieliskas matemātiskās analīzes iemaņas. Tā īsti februārī dzimušo spējas atklājas pēc 30 gadu vecuma sasniegšanas. Ģimene viņiem ir svēta lieta un galvenā prioritāte. Mīlestībā viņi ir godīgi un pieticīgi, reizēm neizlēmīgi.

Marts

Marta vīrieši apveltīti ar labām manierēm Tie ir savaldīgi, viņus grūti izsist no līdzsvara. Šie cilvēki cenšas pastāvīgi pilnveidoties, var lepoties ar lielisku intelektu. Tomēr martā dzimušiem vīriešiem grūti iziet uz kompromisiem un viņi necieš avantūras. Vēl vairāk, viņi gandrīz vispār necieš kritiku, smagi pārdzīvo nepelnītus apvainojumus. Sliktā garastāvoklī var sarunāt daudz nepatīkamu lietu, aizsvilstas. Taču pēc tam ilgi vaino sevi par savu nesavaldību.

Aprīlis

Aprīlī dzimušie sevi apliecina ar darbiem. Brieduma gados viņi atšķiras ar centību visās lietās, ar tieksmi uz pilnveidošanos. Lai ko arī nesāktu darīt aprīlī dzimušais vīrietis, drīz vien viņš to darīs labāk par citiem. Tādi vīrieši ir piekāpīgi sīkumos, bet noteikti nopietnos jautājumos. Sievietēs viņiem patīk sakoptība.

Maijs

Šie ir dzīvas dabas, labsirdīgi un darbu mīloši cilvēki. Taču nepacietība rada viņos vēlmi valdīt, darīt visu pa savam. Pašpārliecināti, bet ne tik ļoti, lai neprastu novērtēt savus spēkus. Tie ir neatkarīgi un sabiedriski cilvēki, kuriem piemīt analītisks prāts. Necieš vienaldzību ne personīgajā dzīvē, ne darbā. Var būt ar asu mēli, konservatīvi un spītīgi.

Jūnijs

Vīrieši, kuri dzimuši vasaras pirmajā mēnesī, ir individuālisti. Viņi ignorē sabiedrības viedokli, jūtas pārāki par citiem, prot ietekmēt kolektīvu. Taču jūtoties spēcīgi, viņos nav ne piles skaudības vai dusmu. Tie ir diplomāti, kuri atradīs izeju no jebkuras situācijas. Enerģiskie, sabiedriskie, empātiskie jūnija vīrieši prot atstāt labu iespaidu.

Jūlijs

Šajā mēnesī dzimušie ir nesatricināmi mierīgi un pacietīgi cilvēki. Izturība palīdz viņiem sasniegt lieliskus rezultātus visās sfērās. Taču jūlija vīrieši ir nedaudz naivi un reizēm pārāk uzticas cilvēkiem. Tā dēļ viņi var nokļūt situācijās, kuru sekas nav paredzamas. Viņiem ir nosliece uz savu iespēju pārvērtēšanu, bet to kompensē prasme vest sev līdzi kolektīvu.

Augusts

Vīrišķīgi raksturi, kaut gan bieži vien var saskaisties par sīkumiem. Parugvīri un lieliski ģimenes cilvēki. Mīl bērnus un velta tiem daudz laika. Augusta vīriešiem grūti pierast pie jauniem cilvēkiem, bet šķirties no tiem viegli, nenožēlo neko. Augustā dzimušie atšķiras ar savu komunikabilitāti, taisnības izjūtu un labsirdību. Vienmēr tiecas pēc jaunām sajūtām un emocijām.

Septembris

Tie ir gudri, intelektuāli un dominējoši vīrieši, var veidot diplomātisko karjeru. Sarežģītās situācijās var parādīt raksturu. Viņi ir labi organizatori un vadītāji, kuri darbā iegulda daudz spēka un kaismes. Necieš vienveidību, tāpēc vienmēr ir gatavi pārmaiņām. Septembra vīrieši ir ļoti piesaistīti ģimenei.

Oktobris

Šajā mēnesī dzimušie vīrieši ir ļoti dvēseliski, ar attīstītu prātu un spēcīgu skepticismu. Ne vienmēr ir elastīgi un diplomātiski. Ja oktobra vīrieši vairāk izietu uz kompromisiem, viņi varētu vairāk sasniegt. Necieš būt atkarīgi no kāda, necieš ierobežojumus. Mīlestības lietās ir atbildīgi. Galvenās personīgās īpašības viņiem ir atbildība un noteiktu pienākumu uzņemšanās.

Novembris

Novembra vīrieši ir nopietni, domājoši, punktuāli un diplomātiski. Visvairāk cilvēkos viņi vērtē godīgumu. Viņiem ir talants labi saprasties ar dažāda vecuma un sociālo grupu cilvēkiem. Strīdos iekarst, viņiem liekas, ka viņiem vienmēr jāuzvar. Novembrī dzimušajiem karjera veidojas pati par sevi, viņi to pieņem kā pašu par sevi saprotamu lietu. Reizēm viņi vēlas pabūt vieni, paklusēt. Bez tam, viņi priekšroku dod nopietnām attiecībām, kuras rada stabilitātes sajūtu.

Decembris

Čakla un darba spējīga persona. Decembra vīrietis neatliks darbu uz rītu, viņš ātri  padara to,  kas citiem  paņem daudz laika. Ar entuziasmu ķeras klāt visam, kas viņam ir interesants, savu darbu padara kvalitatīvi. Tas ļauj iegūt kolēģu un priekšniecības cieņu. Decembra vīrietis cenšas nodrošināt savu ģimeni ar visu nepieciešamo, bet brīvo laiku velta bērniem un sievai.

Var jau būt, ka visi šie raksturojumi ir aiz ausīm pievilkti, jo prāts jau visā vēlas saskatīt likumsakarības. Bet sakrīt taču! Atceries, kurā mēnesī dzimis Vīrietis, kurš tuvs tev un pārbaudi. Padalies ar novērojumu komentāros!