Ko par sievietes raksturu pastāsta viņas lūpu forma. Man viss sakrita ar nr. 4

Sievietes raksturs ir visai neizprotama lieta. Starp citu, pat ļoti vētrainā emociju jūrā var atrast sev vēlamo kursu. Vienkārši labi aplūko savas sarunu biedres lūpu formu un tad rīkojies.

Gluži otrādi, pasaules mēroga eksperti apgalvo: sievietes lūpu forma patiešām var daudz pastāstīt par viņas raksturu!

Kā sievietes lūpu forma saistīta ar viņas raksturu

9 tipāži

Ne tik sen zinātnieki atklājuši pārsteidzošu likumsakarību. Pēc veiktajiem secinājumiem izriet, ka pastāv 9 sieviešu rakstura pamata tipāži, un tie tieši saistīti ar viņu lūpu formu. Pārbaudi šo atzinumu pareizību uz sevi, vai tie sakrīt ar tavu dzīves pozīciju.

1. Piedzīvojumu meklētāja

Šīs dāmas nevar iztikt bez koķetēšanas un avantūrām. Starp citu, nevar viņas nenovērtēt, jo aiz mīlestības un jautrības visbiežāk slēpjas pārsteidzoša drosme un prasme savaldīties. Cilvēki viņas ļoti mīl, jo ar avantūristiem taču nekad nav garlaicīgi.

2. Madam pozitīvā

Par tādām meitenēm bieži saka, ka tās uz pasauli raugās caur rozā brillēm. Patiesībā šī tipāža skaistules vada pārsteidzošs optimisms un vēlme saskatīt cilvēkos tikai labo. Optimistes neskumst pat vissarežģītākajās situācijās. Un parasti tāds domāšanas veids viņām nāk tikai par labu!

3. Visiem draudzene

Ar šādu meiteni vienkārši nav iespējams nesadraudzēties. Draugu viņai ir ļoti daudz, pie tam nezin kādā veidā, bet viņai pietiek laika katram no viņiem. Turēties pretī viņas siltā rakstura vienkārši nav iespējams. Tiesa gan, reizēm pat tādiem ekstravertiem ir vajadzīga atpūta.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!