Draudzene palika stāvoklī un beigās uzzināja, ka bērns ir no cita. Kas noticis pēc dažiem gadiem

Ir daudz veidu, kā kļūt par vecākiem. Nav obligāti jābūt radniecīgai saiknei ar bērnu, lai viņu mīlētu kā savējo. Dzīve bieži pārsteidz, un mēdz gadīties, ka par vecākiem kļūst pavisam negaidīti, kā mūsu stāstā.

Tas sākās aptuveni pirms 25 gadiem, kad Kosta atvēra durvis un ieraudzīja tur savu meiteni ar bērnu. Tā puisis kļuva par tēvu. Taču viss ir daudz interesantāk, nekā varētu likties sākumā.

Māte aizgāja un neatgriezās

Mūsu varonis Kosta uzzināja, ka meitene ir stāvoklī, kad viņa bija jau piektajā mēnesī. Taču viņam bija iekšēja sajūta, ka bērns nav viņa.

„Mēs bijām kopā, bet viņa (meitene) dzīvoja lauku apvidū”, – skaidroja puisis. Tādējādi kādi mīļotās noslēpumi ir bijuši slēpti no Kostas.

Un tā, kādu dienu meitene zvanīja puisim un iepriecināja viņu ar ziņu par ģimenes pieaugumu. Tūlīt pēc bērna piedzimšanas meitene kaut kur pazuda. Kad bērnam bija divi mēneši, viņa atgriezās. Taču pēc kāda laika pateica, ka viņai jāaiziet uz veikalu, un aizgāja. Kopš tās dienas, viņa vairs nav redzēta.

Kosta nolēma bērnu auzdināt kā savējo

Pēc mātes pazušanas Kosta nolēma veikt analīzi. Viņa aizdomas apstiprinājās – viņš nav bērna tēvs. Puisēnu nosauca par Deividu. Kad bērns bija pavisam mazs, māte dažas reizes viņu apciemoja, bet bija redzams, ka viņai par bērnu intereses nav. Ne palīdzēt, ne rūpēties viņa nevēlējās.

Tomēr vēlāk viss nāca apgaismībā un no tā parādījās asaras acīs.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!