Kāda sadzīves tehnika tu esi pēc zvaigžņu zīmes. Lasīju savu variantu un smējos līdz asarām

Šodien pievērsīsim uzmanību dažām raksturīgākajām dažādu zodiaka zīmju īpašībām un padomāsim, kādai sadzīves tehnikai tās vairāk līdzīgas. Uz priekšu pretī absurdam!

Smieklīgais horoskops

Auns

Kvalitatīvs gludeklis. Visas lietas dzīvē viņam paiet gludi. Viņš to ļoti labi zina. Bet cilvēki ap viņu ne pārāk labi zina, līdz kādai temperatūrai viņam jāuzkarst, lai sasniegtu savus mērķus. Gludeklis prasa pastāvīgas rūpes un daudz uzmanības. Nekad neatstājiet viņu vienu, citādi nāksies izstrebt sekas.

Vērsis

Elektriskā tējkanna. Daudzi uztver viņu kā pašu par sevi saprotamu, līdz kādā brīdī tā iziet no ierindas. Kad apkārt ir kņada, Vērsis mierīgi sēž maliņā un dara savu darbu. Tādam nepieciešami tuvi cilvēki, kuri piepildīs Vērsi ar savu mīlestību. Citādi viņš nevarēs strādāt vai vispār sadegs!

Dvīņi

Jebkura ierīce, kurai ir piekļuve internetam. Viņi viegli iegūs jebkuru svaigāko informāciju un svaigākās klačas. Viņu smadzenes strādā īpašā veidā, pateicoties tam viņi var atcerēties lielu informācijas apjomu. Reizēm tā pat izrādās noderīga.

Vēzis

Gāzes plīts. Tā Vēzim piestāv visvairāk. Vēzis ir tikpat labsirdīgs un silts, parūpēsies par visu ģimeni. Nevienu nepalaidīs nepaēdušu no saviem apskāvieniem. Taču atstāt viņu nevar, tāpēc, ka slikti tad būs visiem.

Lauva

Putekļu sūcējs. Ja tas strādā, tad rada milzu troksni visapkārt, lai visi redz, cik viņš labs. Var salūzt, ja ar to rupji rīkojas. Lauvas ko tādu nepiedod.

Jaunava

Fotoaparāts vai videokamera. Tā ielaiž gaismu no apkārtējās pasaules caur savu uztveres prizmu un reizēm var parādīt pārsteidzošas lietas. Īsteni filozofi, kuri skatās uz dzīvi no sava neparastā leņķa.

Svari

Radiouztvērējs. Viena neuzmanīga kustība uzstādot vilni un viss pagalam. Garastāvoklis svaidās no vienas galējības otrā. Bet zelta vidusceļu atrast reizēm ir visai sarežģīti. Apkārt vajadzīgi pacietīgi cilvēki, kuri zina, kā ar tādu tehniku rīkoties.

Skorpions

Skorpions ir kā jaudīgs virtuves kombains. Sasmalcina visu skaidās un pat aci nepamirkšķinās. Ar pirkstu bakstīt tādu galīgi negribēsies.

Strēlnieks

Televizors, kurš var tarkšķēt bez rimas stundām. Bieži vien viņu neņem galvā, lai gan Strēlnieks vienmēr cenšas parādīt objektīvu pasaules ainu. Bet katrs taču vienalga visu uztver pa savam.

Mežāzis

Liels ledusskapis. Visi no viņa kaut ko grib. Tiesa gan, daudzi aizmirst, lai no tā kaut ko izņemtu, kaut kas vispirms ir jāieliek.

Ūdensvīrs

Moderna veļas mazgājamā mašīna. Dara visu kvalitatīvi, pamatīgi un neatlaidīgi. Kategoriski aizliegts pārslogot mašīnu. Ūdensvīram patīk delikāta mazgāšana, par to nevajag aizmirst.

Zivis

Viedtālrunis. Daudz zina, daudz prot, bet prasa daudz enerģijas. Laiku pa laikam tam vajag mierīgi atpūsties, un lai viņu kādu brītiņu atstāj mierā.

Ceram, ka šis horoskops tevi uzjautrināja.