Laima Vaikule vairs neslēpj un atklāj, kāpēc viņai nav bērnu. Asaras sariešas acīs…

Dziedātāju Laimu Vaikuli mīl daudzi. Pie tam ne tikai par viņas daiļradi, bet arī par to, kāda viņa ir. Reizēm šovbizness labus cilvēkus sabojā, tikai ne Laimu. Viņa jebkurā situācijā aizstāvēs savu viedokli un nekad neatkāpsies no saviem principiem.

Taču Laima Vaikule savā dzīvē ir izdarījusi daudz kļūdu, par kurām tagad nožēlo.

Jaunības gados, tāpat kā daudzas zvaigznes, dziedātāja divas reizes ir pārtraukusi grūtniecību.

„Bērni – tas ir brīnišķīgi. Ja vien varētu laiku pagriezt atpakaļ, man būtu daudz bērnu. Bet ja runājam par sievietēm, kurām „ka tikai mīļotais bakus”, tad es viņām neticu”, – saka Laima.

Personīgā dzīve Laimai līdzinās filmas sižetam: satikās, iemīlējās, kad bija pavisam jauni un līdz pat šim laikam blakus. Nekādu drāmu, nekādas izrādīšanās, tikai mīlestība.

Dīvaini, ka dziedātāja nekad nav izjutusi greizsirdību par savu vīru: „Greizsirdība ir apkaunojošas jūtas, pret kurām jācīnās.

Būt greizsirdīgai 18 gados – vēl tā, pat 30 gados vēl var, bet , kad ir 50 – absolūti apkaunojoši. Vecums liek rāmjos. Nav jēgas būt greizsirdīgai, vajag rīkoties”.

Tāpat Laima atzīstas, ka viņai ne par ko dzīvē nav bijis kauns, kaut gan 20 gados ir darīts viss.

„Pie manis pirms iziešanas uz skatuves pienāca Alla Sigalova un atpogāja manu mēteli, zem kura man bija tikai kombinē. Pateica: „Tā arī ej”. Uz skatuves man karsti palika. Pie tam zālē sēdēja mans krusttēvs garīdznieks. Domāju, ka viņš tūdaļ aizies”, – atceras Vaikule vienu no saviem jaunības kurioziem.

Laimai 90. gados bija labas izredzes veidot veiksmīgu karjeru ASV. Viņa ļoti centās un daudz strādāja. Taču tam traucēja negaidīta slimība.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!