Biroju noma Rīgā: risinājums vienam, bizness – citam

Biroju noma Rīgā ir aktuāla gan pašnodarbinātajiem, gan uzņēmumiem. Pieejama ir gan plašu biroju īre vairākos stāvos, gan nelielu 1 istabas biroju noma. Biroju noma Rīgā ir viena no biznesa alternatīvām nekustamo īpašumu jomā. Lai arī populārāka un lielai daļai zināmāka biznesa niša ir dzīvokļu izīrēšana, tomēr ir vērts apsvērt iespēju savu nekusamo īpašumu piedāvāt arī biroju nomas tirgū.

Kā biroju izmantot iespējams arī dzīvokļa daļu, visu dzīvokli vai privātmāju, to pielāgojot uzņēmuma vajadzībām. Līdz ar to pat 1 istabas izīrēšana var kļūt par biroja nomas pakalpojumu. Jebkura biznesa veiksmes pamatā ir pieprasījums pēc noteiktas preces vai pakalpojuma.

To, cik biroju noma Rīgā ir pieprasīta, apstiprina jau esošais plašais biroju nomas piedāvājums galvaspilsētā. Turklāt tiek projektētas pat atsevišķas ēkas, kurās paredzētas tieši pamatā biroju nomas pakalpojumiem. Tāpat jaunajos projektos blakus sadzīvo kā biroji, tā arī mājas iedzīvotāji. Šīs būvniecības tendences visnotaļ apliecina, ka dzīve bez biroju nomas Rīgā nav iedomājama.

Kāpēc nomāt, nevis pirkt biroju?

Lielai daļai uzņēmēju vai pašnodarbināto biroja noma Rīgā ir izdevīgāka, nekā investēšana sava biroja iegādē. Turklāt to iespējams teikt ne vien par nelieliem, bet arī lieliem un veiksmīgiem uzņēmumiem. Tā vietā, lai investētu līdzekļus savu biroju telpu iegādei, uzņēmumu īpašnieki bieži vien saprot, ka šos pašus līdzekļus būtu izdevīgāk ieguldīt uzņēmuma tālākā attīstībā.

Arī kredīta atmaksāšana uzliek noteiktu finansiālo slogu. Turklāt, pērkot savu biroju, var vienlaicīgi nākties gan turpināt izmantot biroju nomu Rīgā, gan sagatavot īpašumā iegādāto ēku turpmākai biroja darbībai. Sagatavošanās darbi prasa papildus investīcijas un ir laikietilpīgi. Profesionāli biroju nomas pakalpojumi ierasti jau ir parūpējušies par ēkas apsaimniekošanu, administrācijas pakalpojumu nodrošināšanu un interjera izveidi. Pašam pērkot biroju, jābūt gatavam veikt telefona līniju izveidi, ergonomiskas biroja darba vides iekārtošanu, remontu utt.

Tāpat nozīmīgs ir neprognozējamības faktors lielā daļā uzņēmumu. Biroju noma Rīgā nodrošina krietni lielāku elastību. Ja uzņēmumam nepieciešams paplašināties, lētāk un vienkāršāk ir pārvākties uz jaunajam biznesa apmēram piemērotākām biroja telpām, nevis pārdot esošo biroju un vietā meklēt lielāku. Turklāt ne vienmēr uzņēmums paplašinās – ir gadījumi, kad uzņēmums arī sarūk. Tādā gadījumā lielā nomas biroja investīcija rada tikai papildus sarežģījumus, lai pēcāk saņemtu atļauju no kreditēšanas iestādēm telpas pārdot, lai vietā iegādātos ko šaurāku.

Modernie biroji, kuru nemaz nav

Covid laikā liela daļa uzņēmumu un darbinieku atklāja, ka veikt darbu iespējams arī no mājām un biroju noma Rīgā nemaz nav nepieciešama. Neliela izmēra uzņēmumiem, kuru darbību nodrošināt iespējams arī strādājot attālināti, vērtīgs risinājums ir virtuālo biroju noma.

Šādu nekustamā īpašuma pakalpojumu iespējams izmantot, lai vajadzības gadījumā uzņēmums varētu rīkot sapulces vai tikšanās ar klientiem klātienē biroja telpās. Tāpat virtuālais birojs nodrošina administrācijas pakalpojumus – klientus sagaida laipna sekretāre, piedāvājot tēju vai kafiju. Šāda sagaidīšana un noteikta biroja lokācija klientam sniedz drošības sajūtu, viešot lielāku uzticību.

Ne katram uzņēmumam sapulces vai tikšanās ar klientiem notiek regulāri – kādam šāds pakalpojums var būt nepieciešams vien reizi gadā. Šādas vajadzības mirklī var griezties pēc virtuālas biroja nomas Rīgā.

Arī tādus uzdevumus kā ienākošo zvanu pārraidīšana un sarakstes pārsūtīšana iespējams uzticēt profesionāliem ārpakalpojumu sniedzējiem virtuāla biroja nomas pakalpojumu sfērā. Virtuāla biroja noma nodrošina uzņēmēju ar iespēju izmantot profesionālu uzņēmuma adresi. Turklāt prestiža atrašanās vieta arī ir viens no uzņēmuma veiksmes rādītājiem, kas uz klientu atstāj pozītīvu iespaidu.

Virtuāla biroja noma Rīgā var nodrošināt pakalpojumu arī starptautiskā līmenī. Tas uzņēmumam paver iespējas iegūt profesionālas tikšanās un sapulču telpas pasaules lielākajās pilsētās.

Atsauksmes par biroju nomu Rīgā!

Mūsdienās biznesam grūti iztikt bez savas online klātbūtnes. Atsauksmes ir uzņēmumu uzticamības radītājs, turklāt veicina uzņēmuma attīstību un jaunu klientu piesaisti. Tāpat neiztikt bez platformas reklāmai, kur plašāk informēt par uzņēmuma pakalpojumiem. Sava mājaslapa sniedz profesionālu iespaidu, kas vairo klientu paļāvību nodrošinātā paklapojuma kvalitātei.

Katram reģistrētajam dalder.lv lietotājam mājaslapas izveide tiek nodrošināta par velti. Lapas izveide ir automātiska, un viena no tās sadaļām ir atsauksmes. Tajā klientiem iespējams Rīgas biroju nomas pakalpojumu novērtēt 5 zvaigžņu sistēmā, kā arī sniegt rakstisku komentāru par sadarbības pieredzi. Tāpat biroja iznomātāji var atstāt atsauksmi īrnieka profilā. Šāda abpusēja atsauksmju sistēma veicina caurspīdīgumu.

Biroja noma Rīgā nenoliedzami nodrošina savas priekšrocības, sniedz drošību un nepieciešamo elastību, lai pielāgotos uzņēmuma attīstībai nākotnē. Uzņemumiem un pašnodarbinātajiem tas ir meklētais risinājums, bet citiem – jauna biznesa iespēja.