Man sākās dzemdības uz ielas un garāmgājēji sāka skriet klāt. Notikums, kuru atcerēšos ilgi

Kas var būt skaistāks un dārgāks šajā pasaulē, kad divi cilvēki sastopas, iemīlas, izveido attiecības un pēc tam kā nākamo soli vēlas arī veidot ģimeni.

Visnotaļ tas ir nozīmīgs un nopietns lēmums divu cilvēku dzīvēs. Vēl jo vairāk, kad bērniņš piedzimst, tas ir viens no skaisākajiem dzīves momentiem ikviena cilvēku dzīvēs.

Ne velti pat ir tādi cilvēki, kas saka, ka labprātīgi viņus motivē dzīvot labāk un skaistāk viņu paši bērni, jo grib redzēt, ka viņu vecāki ir forši un ar viņiem var lepoties. Šoreiz ir stāsts, kas patiesībā aizkustināja daudzus tūkstošus cilvēku.

Pirms kāda ilgāka laika kāds pārītis piedzīvoja visai neapskaužamu situāciju, kuru noteikti atcerēsies uz visiem laikiem. Kā tiek vēstīts, tad Haincu ģimenīte gaidīja sava bērniņa nākšanu pasaulē un tam bija jānotiek kuru katru dienu un mirkli.

Sākotnēji viņi devās uz Londonas Universitātes koledžu, kur vīrs gribēja uzticēt savu sievu Liziju labākajiem speciālistiem. Tomēr slimnīcā viņi tika pieklājīgi aizsūtīti atpakaļ uz mājām. Kā izrādījās, tad speciālsts bija ne pārāk uzmanīgi apskatījis sievieti tā rezultātā, lūdzot, lai viņu atnākt vēl vienu reizi nākamajā dienā.

Pārītis bija nedaudz pārsteigts par ārsta lēmumu un devās atpakaļ uz mājām. Teju pēc stundas bija skaidrs, ka klīnikas speciālisti bija kļūdījušies un dzemdības sāksies kuru katru brīdi!

Lizija nespēkā nošļuka zemē uz Londonas pārpildītās ietves.

Sievietei vairs nebija spēka spert kādu soli uz priekšu. Tikmēr vīrs steidzās meklēt palīdzību, bet Lizija jau saprata, ka process ir sācies.

Puisītis Luiss nāca pasaulē tieši pirms skaistākajiem svētkiem gadā uz Londonas pārpildītās ielas.

Par laimi, apkārtējie cilvēki ātri noreaģēja un steidzās palīgā sievietei, pametot domas par savām pamatdarīšanām.

Viss noritēja veiksmīgi un nekādu sarežģījumu dzemdību laikā nebija. Nonācis šajā pasaulē, mazais Luiss sāka raudāt. Nejauši garāmejošais ārsts apskatīja bērniņu un pārliecinājās, ka tas ir vesels.

Savukārt kāda cita sieviete ietina mazuli savā siltajā šallē, bet vēl kāds cits vīrietis noorganizēja sievietei ratiņus.

Kad ir pagājis ilgāks laiks kopš šī notikuma, Lizija un Luiss ir sveiki un dzīvespriecīgi. Kad jaunā māmiņa bija pavisam atguvusies, viņa gribēja atrast visus nejaušos garāmgājējus, kuri nebija vienaldzīgi un palīdzēja māmiņai tikt ar visu galā.

Savukārt klīnikā, kurā ārsts pieņēma savu lēmumu, pēc tam atvainojās un, protams, šāda veida situācijas teica, ka vairs neatkārtošoties.

Novēlam ģimenītei stipru veselību, mūžīgu mīlestību! Kā redzi, tad katrā ģimenē ir savi unikālie stāsti, kā viņu bērniņi nāk šajā pasaulē. Šis noteikti ir viens no unikālākajiem dzīves momentiem.