Ko es velku klāt pie tagad modernajām “kļoša” biksēm, lai izskatītos slaida un pievilcīga (Foto)

Pirmo saulaino dienu iedvesmoti, nolēmām vēlreiz atgriezties pie moderno tendenču tēmas un pastāstīt par to, kā izveidot vasaras tērpu tā, lai tiktu pasvītrotas visus auguma plusus un paslēptu netīkamās zonas. Konkrētāk, šodien parunāsim ar vienu no cienījamākajiem valsts stilistiem par to, kā un ar ko kopā valkāt “kļoša” bikses, lai vizuāli izmainītu savu figūru.

Esi gatava modes revīzijai? Tad sāksim!

“Kļoša” bikses

Sāksim ar klasiku. Kostīma bikses ir ideāls variants lietišķām tikšanām un oficiālu pasākumu apmeklēšanai. Kad redzi tādas, tad uzreiz ir skaidrs, ka arī augšdaļai jāizvēlas kaut kas atbilstošā stilā. Tad nu balts brīvs piegriezuma krekls un kurpītes ar vaļēju purngalu un nelielu masīvu papēdi, laikam gan nevienu nepārsteigs.

Kas attiecas uz ādu un mākslīgajām ādām, tad te var ļaut vaļu fantāzijai.

Vēlies pārsteigt visus ar savu atraisītību? Tad noteikti uzlaiko pilnu tērpu, kas sastāv no “kļoša” biksēm, atklāta topiņa un brīvas žaketes. Visu papildini ar masīvām zelta krāsas rotaslietām – un viss – 90. gadu dīva gatava lauzt sajūsmināto pielūdzēju sirdis!

Bet lai izveidotu mierīgu un romantisku tēlu, izvēlies “kļoša” biksēm papildinājumu maigas pasteļkrāsas pulovera veidā.

Džinsi ir visuniversālākā apģērba paraugs, tie nekad nepazūd no modes trendu sarakstiem. Ar tiem var sastādīt tērpu praktiski jebkuram dzīves gadījumam.

Lieliski, ka šodien vēl parādījies plašs fasonu klāsts, kur katra var atrast ideālo džinsu un cita veida bikšu variantu tieši sev.

Bet nu pienācis laiks uzklausīt Evelīnas Hromčenko padomus par to, kā izvēlēties “kļoša”  bikses.

Pievērs uzmanību džinsu fasoniem. Augšējā fotogrāfijā bikses ir sašaurinātas, tāpēc gurni izskatās apjomīgi. Bet te tu vari redzēt brīvāku griezumu visā bikšu garumā.

Tad nu tā: Ja tev nepieciešams vizuāli paplašināt gurnu apjomu, tad izvēlies lejas daļā platas “kļoša”  bikses, tās pārvērtīs tevi par ģitāru.

Ja gurni vizuāli jāsašaurina, tad jāizvēlas kompaktākas “kļoša “ bikses – piezīmēja modes guru vienā no populārā televīzijas šova raidījumiem.

Pastāsti, kurš tēls tev patika vislabāk?