Populārs dizaineris atklāj, kādas pavasara kleitas jāvelk, lai neizskatītos apaļīgāka vai vecāka (Foto)

Šā gada marts mūs nelutināja ar saulainām dienām. Atliek vien cerēt, ka aprīlī mums tomēr izdosies pilnā mērā izbaudīt skaidru pavasarīgu laiciņu. Bet pagaidām, gaidot to, apskatīsim modernās pavasara kleitiņas.

Mums izdevās noskaidrot, kādi modeļi būs aktuāli jaunajā sezonā.

Pavasara kleitiņas

Lai cik daudz neordināru jaunumu arī neparādītos 2021. gadā, klasiskie kleitu fasoni vēl aizvien pārliecinoši turas uz augstākajiem modes trendu pakāpieniem. Konkrēti tas skar arī kleitas ar pārklājumu.

Vienā no TV raidījuma „Modes spriedums” („Modnij prigovor”) ar tādas kleitas palīdzību tika radīts tēls  raidījuma dalībniecei.

Modes eksperts atzīmēja, cik svarīgi ir pareizi izvēlēties aksesuārus un apavus šīm kleitām. Konkrētajā gadījumā galveno lomu spēlē daudzās melnās jostiņas, kas izceļ dalībnieces vidukli. Šopavasar līdzīgi aksesuāri pēc Evelīnas Hromčenko vārdiem būs īpaši aktuāli.

Runājot par pašām kleitām, stilisti iesaka pievērst uzmanību midi garuma modeļiem. Pirmkārt, tāds tērps piestāvēs gan slaidai graciozai dīvai, gan arī burvīgai figūrīgai koķetei, Otrkārt, tieši tāda garuma kleitas izskatās intriģējoši un arī pieklājīgi. Plus vēl tādā kleitas garumā pat viskošākais prints nebūs piedauzīgs.

Tāpēc droši var eksperimentēt arī ar animālistiskiem printiem.

Ja tev vairāk patīk vienas krāsas tērpi, nav jāpārdzīvo. Gaiša bēškrāsa vai melna klasika – lūk, kam jāpievēršas šajā gadā. Vēl jo vairāk, ja izvēlies tērpu darbam vai oficiālām tikšanās reizēm.

Kas attiecas uz īpašām detaļām, tādām, kā šķēlumu, tad nevajag tās apvienot vienā autfitā. Personīgi man liekas, ka labāk izvēlēties vienu akcentu, nevis vairākus nejauši izvēlētus.