Omīte atklāj, kā 2 minūšu laikā noņemt dzeltenos pleķus no vannas un izlietnes

Nepatīkami dzelteni traipi uz vannas virsmas parādās ar savu regularitāti. Liekas, ka tie rodas no visa kā – no netīrumiem, no ziepju atliekām. Tāpēc agri vai vēlu katrai saimniecei nākas domāt par to, kā iztīrīt vannu un vēlams, lai šim nolūkam nenāktos tērēt daudz naudas.

Par laimi, ir pieejami vienkārši un pārbaudīti paņēmieni šo traipu novēršanai. Nepērc profesionālos mazgāšanas līdzekļus, ar problēmu var tikt galā daudz lētāk!

Kā vannu iztīrīt ātri, vienkārši un droši

Mūžīgā problēma

Nomainīt vecu, traipainu vannu arī tagad uz jaunu nav viegli, bet agrāk šādas procedūras veikšana būtu īsts pārbaudījums. Tāpēc attapīgas saimnieces senāk risinot izaicinājumu pret dzeltenajiem traipiem izmantoja labus līdzekļus. Vari būt droša: nekādā veidā vannu tas neitekmēs!

Zobu pasta

Nestandarta, bet ļoti iedarbīgs līdzeklis mūsu problēmas risināšanai. Izspied nedaudz zobu pastas uz sūkļa un paberzē visredzamākos traipus. Kad vannas virsma būs noklāta ar zobu pastu, ļauj tai pastāvēt 15-20 minūtes, pēc tam nomazgā vannu ar siltu ūdeni un vēlreiz paberzē problemātiskās vietas.

Tomēr ir vēl viens līdzeklis, kas visai ātri tiks galā ar visu un ir katrās mājās!

Ej uz nākamo lapu un uzzini vairāk par to!