Kurām sievietēm nevajag pārtapt par blondīnēm. Arī man nācās pārdomāt

Būt spilgtai blondīnei ir daudzu sieviešu un meiteņu sapnis. Kas pirmais ienāk prātā, dzirdot vārdu „blondīne”? Kanoniskā skaistule Merilina Monro baltā krāsā un kažokādas apmetnī, kā filmā „Džezā tikai meitenes”? Vai arī smalkā aristokrātiskā Greisa Kellija, bet varbūt, vieglprātīga dīva Parisas Hiltones stilā?

„Džentlmeņi dod priekšroku blondīnēm!” – dzirdam sen izveidojušos stereotipu un ticam tam. Kaut gan mūsdienu vīrieši  drīzāk pievērsīs uzmanību efektīvai figūrai un prātam, tas netraucē tūkstošiem sieviešu visā pasaulē katru  dienu izvēlas kļūt par blondīnēm. Matus balina pat tās, kurām tas galīgi nepiestāv!

Kāda mana paziņa stāstīja man, ka uzmācīgā doma par matu balināšanu un griezuma karē veidošanu nelikusi viņai mieru ļoti ilgu laiku. Pat naktī viņai rādījušies sapņi, kuros viņa ir blonda. Sapņi ir sapņi, bet mana draudzene Natālija ir melnīgsnēja sieviete ar austrumnieciskiem sejas vaibstiem.

No citas savas draudzenes es dzirdēju domu par to, ka gaiši mati padara jaunāku, bet viņai jau pāri 40, un ir pienācis laiks kaut ko mainīt dzīvē. Bet mana māsīca Ilona pārtapa par blondīni, kad viņai bija 20 gadi, piestāvēja ļoti, tāda lellīte Bārbija bija. Tikai, atkārtojusi tādu eksperimentu pēc 15 gadiem, sajuta tikai vilšanos: visas novecošanas pēdas kļuva manāmas.

Šodien pastāstīsim, kuras sievietes drīkst kļūt par blondīnēm, bet kurām to darīt nevajadzētu.

Bieži vien ir tā, ka bērnībā mati bijuši gaiši, bet vēlāk kļuvuši tumšāki. Ja tas ir tavs gadījums, tad blondīnes tēlā tu izskatīsies organiski.

Bet tās, kuru seja ar gadiem ir kļuvusi pilnīga un  ar grumbām, tas jaunākas nepadarīs, gluži otrādi. Ādai jābūt ideālā stāvoklī un sejas kontūrai nevainojamai. Platīnblonda matu krāsa var pasvītrot nevienmērīgo sejas krāsu, tās pelēcīgumu.

Piemēram, ādas nelīdzenums ir vairāk pamanāms Viktorijai Bekhemai, kad viņa matus nokrāso platīnblondus. Ar tumšiem matiem viņa izskatās daudz svaigāka.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!