Megana Mārkla atklāj, kā nosauca meitu un kā jūtas pēc nesenajām dzemdībām

Dīvaina lieta, bet princis Harijs un viņa sieva Megana aizbrauca uz ASV, lai atpūstos no uzbāzīgās fanu un masu mediju uzmanības. Taču arī aiz okeāna pārītis regulāri atgādina par sevi. Te viņi runā par valdību, te izsaka neviennozīmīgus paziņojumus karaliskās ģimenes virzienā, te sniedz rezonējošu interviju Oprai Vinfrijai.

Bet šajās dienās Meganai Mārklai piedzima otrais bērniņš. Un viņa atkal atgrieza sev visapspriestākās personas statusu. Šodien pastāstīsim, kas zināms par princi Hariju, Meganu un viņu meitiņu tagad. Kā meitu nosauca un kur laimīgā ģimene plāno dzīvot tuvākajā laikā.

Par to, ka Saseksas hercogiene ir gaidībās, sabiedrība uzzināja jau 14. februārī. Tieši tad, svētā Valentīna dienā princis Harijs un Megana Mārkla paziņoja, ka atkal kļūs par vecākiem.

Šī diena tika izvēlēta tāpēc, ka tieši visu mīlētāju dienā princese Diāna un princis Čārlzs paziņoja, ka gaida otro bērnu. Nav grūti iedomāties, ka šis bērns bija tieši princis Harijs.

Tāpēc, ka Harijs un Megana atteicās no karaliskās ģimenes locekļu pienākumiem, viņi patiešām ieguva lielāku brīvību personīgajā dzīvē. Pat bērna dzimumu līdz tā dzimšanai karaliskajā ģimenē neatklāja. Bet rudmatainais princis un viņa sieva nolēma atkāpties no šīs tradīcijas.

Jau 7. martā, kad klajā nāca skaļā intervija ar Opru, visi uzzināja, ka mazajam Ārčijam drīz būs māsiņa. Tad tika pateikts arī, ka dzemdības notiks pavasara beigās vai pašā vasaras sākumā. Interesanti, ka Harijs un Megana neplāno vairāk bērnu.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!