Kam jābūt katras sievietes rokas somiņā

Ne velti sieviešu rokassomiņas un to tilpums ir senām pilsētas leģendām klāts. Pieredzējušas sievietes zina, ka reizēm jebkura no somiņā esošajām lietām var izglābt ne tikai situāciju, bet pat visu dienu.

Daži smejas par to, ka sievietes nēsā līdzi tonnu nevajadzīgu lietu, bet tie paši cilvēki ir patiesi pateicīgi tādās reizēs, kad kāda no šīm lietām viņus ir izglābušas.

Sieviešu rokas somiņas

Dokumenti

Šis punkts visā nopietnībā attiecas uz visiem. Ir svarīgi nēsāt līdzi pasi, tiesības vai studenta apliecību. Reizēm pat nezini, kad pēkšņi dokumenti var noderēt, tāpēc labāk, lai tie vienmēr būtu pa rokai. Bez tam, nelaimes gadījumā mediķiem būs vieglāk sazināties ar radiniekiem.

Zeķu pāris

Varētu likties dīvaini, kāpēc somiņā jānēsā zeķes. Bet, ja labi padomā, tas ir ļoti praktiski. Rudenī un ziemā var viegli samirkt kājas. Pat, ja darbā ir iespēja nomainīt apavus, tad slapjas zeķes kritiski pazeminās komforta līmeni. Tāda pati situācija ar viesiem. Nebūs nekas traks, ja atnākot viesos uzvilksi citas zeķītes. Īpaši jau tad, ja visu dienu esi bijusi darbā.

Plāns, ūdensnecaurlaidīgs lietus mētelītis

Mēs neesam raduši valkāt lietus mēteļus, priekšroku dodam lietussargiem. Taču mēdz būt tāds laiks, kad pavisam nav skaidrs, būs lietus vai nē. Ja vēl ņem vērā, ka cilvēkam var būt daudz darīšanu un visu dienu pārvietoties pa pilsētu ar smagu lietussargu negribēsies, tad tāds lietus mētelītis kļūs par labu alternatīvu. Parasti tas ir viegls un aizņem pavisam maz vietas. Ja nu arī pēkšņi uznāks lietus, aizsardzība pret to būs.

Roku līdzeklis

Mazam trauciņam ar līdzeklim vienmēr jābūt pa rokai. Ja tu iznāc no sabiedriskā transporta, bankas, var rasties vēlme notīrīt rokas. Ar rokām mēs bieži pieskaramies daudzām vietām. Tāpēc ir svarīgi bieži un kārtīgi mazgāt rokas.

Mitrās salvetes

Mitrās salvetes palīdzēs tikt vaļā no redzamiem netīrumiem. Neviena no šīm lietām pilnībā neaizstās viena otru, tāpēc somiņā vienmēr jābūt gan vienai, gan otrai.

Bez tam, ar mitrajām salvetēm viegli notīrīt arī nosmērētus apavus.

Zobu kociņi vai zobu diegs

Sajūta, ka kaut kas iesprūdis starp zobiem, nav patīkama. Par to nav iespējams nedomāt. Tā visu dienu var staigāt un īgņoties, ja nav iespējams situāciju labot. Ja līdzi būs zobu kociņi vai zobu diegs, tad situācija būs glābta. Atgādināsim, ka nav vajadzīgs to darīt tieši pie galda vai uz ielas. Ne visiem būs patīkami skatīties, kā jūs mēģināsiet atbrīvot savus zobus, izvēlieties kādu piemērotu vietu.

Aizsargkrēms pret sauli

Vasarā vienmēr atklātās ķermeņa daļas labāk ieziest ar saules aizsargkrēmu. Ja daudz atrodies dabā, tad to ir vērts darīt arī ziemā.

Lūpu balzāms

Vairāk jēgas būs, ja lietosiet tās tad, kad tas nepieciešams. Vējainā laikā iet laukā  vajag tikai, kad esat iezieduši lūpas ar balzāmu.

Enerģijas banka

Šī neaizstājamā lietiņa šodien ļoti palīdz, ja daudz jālieto viedtālrunis, bet piekļuve elektroenerģijai nav iespējama. Parasti tā ir neliela un nav smaga. Arī kāds, kuram būs nosēdies telefons, būs pateicīgs, ja varēsi viņam palīdzēt.

Ieliktnīši

Ja tu vēl aizvien tādus lieto, tad tiem vienmēr jābūt pa rokai. Pat, ja tu zini, ka tuvākajās dienās tev “sieviešu” dienu nebūs.

Tādas lietas var noderēt draudzenei vai vienkārši kādai sievietei sabiedriskajā tualetē, kura nonākusi neomulīgā situācijā.

Smaržas mazā iepakojumā

Tagad viegli var nopirkt mazus trauciņus smaržu pārliešanai, tāpēc nav nepieciešamības nēsāt līdzi lielas smaržu pudeles, ja tev vienmēr patīk, lai smaržas būtu līdzi.

Ķemme

Par šo priekšmetu laikam nevienai jautājumu nebūs. Somiņā ieliec nelielu koka ķemmīti, kura neaizņems daudz vietas.

Ja tev šķiet, ka visu šo lietu dēļ tava rokas somiņa ātri pārtaps par lielu ceļojumu somu, tad teiksim, tā nebūs. Visus šos priekšmetus var iegādāties nelielos izmēros, tā kā tie viegli ietilps pat viskompaktākajās somiņās.