Kāpēc vajadzētu pārtraukt satikties ar bijušajiem klasesbiedriem salidojumos un citur

Skolasbiedru salidojums daudziem ir īpašs notikums. Jāatzīst, ka daži baidās, nevēlas satikt savus klases biedrus un nevēlas, lai tie redzētu viņus. Kāpēc tā ir

Skolas salidojums

Jaunība katram ir pagājusi atšķirīgi. Kāds ir bijis kompānijas dvēsele, kāds bijis pelēkais pelēns, kurš laiku pavadījis viens pats. Mums visiem bērnība ir dažādo emociju un atmiņu maisījums.

Labais tajā ir tas, ka par mums rūpējās. Bija daudz mazāk problēmu, mums nevajadzēja pieņemt nopietnus lēmumus un atbildēt par to sekām.

Kādam bija paveicies ar mīlošiem, saprotošiem un gādīgiem vecākiem. Bet tā nebija visiem.

Pārbaudījums bērnam varēja būt skolā, nesaskaņas ar mammu un tēti. Neiespējamība brīvi rīkoties ar saviem resursiem arī daudzus arī kaitināja. Daudzi skolā un draugos atrada mierinājumu, bet kāds, gluži otrādi, centās pēc pēdējās stundas ātri aizbēgt no skolas iestādes.

Reizēm man liekas, ka tie, kas dzīvo tā, kā viņiem patīk, tagad neskumst pēc bērnības. Viņi visu uztver mierīgi, lai gan tolaik viss nebija pārāk labi. Īpaši stipri pēc skolas ilgojas tie cilvēki, kurus neapmierina viņu dzīve šobrīd.

Man, piemēram, nepatīk skolas salidojumi un es uz tiem neeju. Bērnība man nebija tā vieglākā un visi šie ļaudis man par to atgādina. Tagad man patīk tas cilvēks, par kuru esmu kļuvusi. Es daudz strādāju, lai uzlabotu savu pašapziņu, finansiālo stāvokli un ārējo izskatu. Man patīk būt neatkarīgai. Bet bērnībā man bija problēmas katrā no šiem aspektiem.

Mani nebiedē šausmu stāsti par to, ka mēs visi esam izmainījušies, vai to, ka kāds manī saskatīs bailīgu skuķēnu, Vēl vairāk, es pati viņu nevēlos atcerēties. Tagad esmu pavisam cits cilvēks. Apskatot skolas laiku fotogrāfijas, es neizjūtu ne pili maiguma vai bijības.

Bet es patiesi priecājos par tiem, kuru bērnība bija citāda. Daudzi no viņiem līdz pat šim laikam tiekas ar saviem klases biedriem. Atmiņas par skolas laiku viņos raisa tikai prieku un gaišas skumjas. Tas ir jauki. Man tikai gribas atbalstīt to, kurš kaut ko tādu  neizjūt. Ar tevi viss ir kārtībā! Pagātne, lai kāda tā arī nebūtu, ir jāatstāj pagātnē.

Pastāsti mums par saviem skolas gadiem. Vai tiecies ar kādu no saviem klases biedriem? Vai, iespējams, esi priecīgs, ka šis laiks jau sen ir pagājis?