Draudzene atklāj, kā pavairot rozes ar sīpolu palīdzību dažu minūšu laikā

Katru vasaru mēs ar ģimeni atpūšamies vasarnīcā. Lielisks laiks, lai baudītu dabu, svaigu gaisu un atpūstos no pilsētas burzmas, asfalta un transporta.

Ņemot vērā, ka vasara Latvijā ir pavisam neparedzama – tad tā ir karsta un vairākas, tad tā strauji izmainās, ir lietains un vējains.

Tā kā mums tās vasaras jau tā ir salīdzinoši īsas, tad ir nepieciešams izbaudīt kuru katru mirkli, kad spīd saulīte un var iet ārā un kārtīgi darboties.

Viena no manām mīļakajām nodarbēm ir darboties pa dārzu un audzēt tur visādus interesantsu brīnumus. Un rozes ir viens no maniem mīļākajiem tematiem.

Pagājušajā gadā pastaigas laikā es ievēroju skaistu rožu krūmu kaimiņienes dārzā. Uzreiz pajautāju nosaukumu, lai nopirktu sev tādu pašu.

Kaimiņiene brīnījās un piedāvāja vienkārši paņemt neatvērušos pumpurus. Pamanījusi manu izbrīnu, kaimiņiene pastāstīja, kā var pavairot rozes pavisam vienkāršā veidā.

Izrādās tas pat neesot grūti un var izdarīt vien dažu minūšu laikā. Protams, pacietībai mazliet arī ir jābūt, jo rezultāts būs manāms vien pēc kāda laika tikai. Bet toties savs ir savs!

Ej uz nākamo lapu un uzzini, kā var visu izdarīt pats!