Šajā laikā daudzas sievietes saskārās ar problēmu: kā noņemt gēla laku, ja visi manikīra saloni slēgti? Kā tikai dāmas nemocījās ar saviem nagiem, lai tiktu vaļā no uzliktās gēla lakas! Lai izvairītos no asarām un nolauztiem nagiem, pastāstīsim, kā noņemt gēla laku mājās. Visdrošākais un ātrākais veids, par kuru jāzina katrai.
Iespējams, esi dzirdējusi, ka gēla laka ietekmē nagus un padara tos trauslus. Patiesība ir cita. Pats materiāls neitekmē naga plātni. To var izdarīt nepareiza gēla lakas noņemšana. Tāpēc procedūra jāveic atbildīgi.
Jebkurā skaistuma kopšanas salonā jums pateiks, ka nagu laka var būt uzklāta ne ilgāk par 2-3 nedēļām! Un lieta nav tikai estētikā. Aizmirsīsim, ka tad, kad ataug, tad lakas klājums izskatās, maigi sakot, ne pārāk skaisti. Ja laka uz nagiem stāv ilgāk, tad slodze uz naga plātnes galu izrādās pārāk liela. Naga sakne tiek ietekmēta no lakas klājuma svara. Tas viss ietekmē naga veselību.
Manikīra noteikumu neievērošana noved pie nagu lūšanas. To pēc tam grūti labot. Tāpēc lakas klājums laikus jānoņem vai nu pašai vai salonā.
Kā noņemt gēla laku mājās, nekaitējot nagiem
Gēla lakas mērcēšana
Instrumenti un materiāli gēla lakas noņemšanai:
Šķēres,
Vates plāksnītes
Līdzeklis nagu lakas noņemšanai ar acetonu
Nagu vīlītes
Barojošs roku krēms
Folija
Darba gaita:
1. Ņem nagu vīlīti un centies novīlēt pēc iespējas lielāku lakas slāni. Jo labāk tu to izdarīsi, jo ātrāk acetons varēs notīrīt nagu.
2. Pēc tam no vates plāksnītēm izgriez ovāliņus, kas pēc formas ir tādi, kā tavi nagi. Un runa nav par skaistumu un ērtību, bet par drošību. Piemēroti vates ovāli izveidojami tā, lai acetons kontektētu tikai ar nagu, ne ar ādu vai kutikulu.
3. Pirms noņemt gēla laku mājās, nozied ādu ap nagu ar taukainu barojošo krēmu. Nežēlo krēmu, tā tu pasargāsi ādu no sausuma un iekaisuma.
4. Nagu lakas noņēmēju liec tikai uz vates plāksnītēm, kas ir uz naga. Uzliec pāri foliju, lai lakas noņēmējs nenožūst pirms laika.
5. Pagaidi 15-20 minūtes. Pēc tam noņem foliju un vati. Pēc idejas gēla lakai vajadzētu nonākt nost kopā ar to. Ja gēla laka vēl nenāk nost no nagiem, ņem manikīra apelsīna kociņu, aizķer laku un noņem to no naga.
6. Pēc tam vari apvīlēt nagus un ieziest tos ar barojošu eļļu, lai stiprinātu naga plāksni.
Manikīra salonos gēla lakas noņemšanai izmanto speciālus aparātus un lakas noņemšanas frēzes. Kārtu pa kārtai meistars noņem nagu laku no nagiem. Tas ir drošs un ātrs veids, ja to veic pieredzējis meistars.
Daudzām meitenēm, kuras vēlas noņemt nagu laku mājas apstākļos, rodas jautājums: „Vai var vienkārši novīlēt gēla laku no nagiem ar rupju rīvi?”
Veids varētu būt visai problemātiski. Pirmkārt, tas paņems daudz laika. Otrkārt, rupja rīve var traumēt naga plātni. Tāpēc labāk mājās laku ņemt nost ar mērcēšanas paņēmienu, kas aprakstīts iepriekš.
Ceram, ka tev noderēja šis stāsts. Tagad vari būt pārliecināta, ka varēsi noņemt gēla laku bez īpašiem instrumentiem un tēriņiem. Tikai 20 minūtes – un tavi nagi ir brīvi no gēla lakas. Bet pats galvenais, ka šis veids nekaitē naga plātnei.
Atstāt komentāru