Izrādās, ka japāņu manikīrs kļuvis par jaunu pasaules trendu. Uzlecošās saules zemē šī nagu kopšanas procedūra tiek praktizēta jau vairāk, nekā 4 gadu simtus. Bet mēs par to vēl neko neesam dzirdējuši. Starp citu, vadošie nagu industrijas pārstāvji ir pārliecināti, ka pavisam drīz japāņu manikīrs kļūs par vispieprasītāko pakalpojumu salonos.
Japāņu manikīrs ir vairāku etapu process, ko var veikt tikai speciālists. Mājas apstākļos diemžēl to izdarīt nevar. Starp citu, vairums sieviešu pie mums jau sen ir izvēlējušās uzticēt savu nagu kopšanu salonu meistariem.
Taču regulāra gēla laku izmantošana padara plānu naga plāksni. Īpaši, ja tev gadījies ne visai pieredzējis meistars, kurš novīlē vairāk, nekā vajag. Naga plāksnes atjaunošanai nepieciešams daudz resursu un pūļu. Tāpēc, ja vēlies stiprus nagus, ir vērts padomāt par pāreju uz barojošāku un saudzīgāku kopšanu.
Jāpiezīmē, ka meistars, veicot japāņu manikīra procedūru, izmanto tikai dabiskos materiālus, jo viņa galvenais uzdevums ir padarīt klientes nagus stiprus un veselus.
Japāņu manikīra etapi:
1. Kutikulai uzliek speciālu līdzekli, kurš to mīkstinās.
2. Ar vīlīti speciālists noslīpē visus nelīdzenumus ap nagu. Pēc tam ar remūvera palīdzību noņem visu lieko. Tad nagiem piedod tādu formu, kādu vēlas kliente.
3. Tad meistars uzklāj pastu, kuras sastāvā ietilpst dažādi bioaktīvi elementi. Ar zamša bafa palīdzību to ierīvē naga plāksnē.
4. Pēdējais etaps – bišu vaska pūdera ierīvēšana. Tas piedos nagiem glancētu spīdumu.
Rezultātā kliente tiek pie nevainojama manikīra. Un nagi izskatās ļoti dabiski. Glancētais pārklājums turas veselu mēnesi, tas nenorīvēsies. Bet atveseļojošais efekts no procedūras uzkrāsies.
Vienīgais, kam meistari liek pievērst uzmanību: veikt japāņu manikīru pārāk bieži nevajag. Jebkura slīpēšana nagiem ir kaitīga. Tāpēc tiem jāļauj atpūsties no dažādām manipulācijām.
Tāpat meistari neiesaka japāņu manikīru veikt tūlīt pēc gēla lakas noņemšanas. Starp procedūrām jābūt vismaz divu nedēļu pārtraukumam.
Kā redzi, japāņu manikīrs ir jauna, taču jau daudzsološa procedūra. Vismaz vienu reizi to vajadzētu izdarīt. Un ja nu tas izrādīsies īsts glābiņš taviem nagiem?
Atstāt komentāru