„Kā jānotiek mūsdienīgai matu krāsošanai?” – jautājums, kas ir viens no svarīgākajiem skaistumkopšanā šodien.
Ir saprotams, ka modes tendences pastāvīgi mainās un sekot tām ir visai grūti. Taču tas pavisam nav iemesls, lai krāsotu matus pirmajā friziera piedāvātajā krāsā. Jāsaprot, ka matu krāsošana ir sarežģīta procedūra, kas ietekmē ne tikai izskatu, bet arī uz matu stāvokli. Pārāk bieži matus krāsot nevajag, jo tas bojā matu struktūru. Tāpēc krāsa krāsošanas tehnika ir jāizvēlas atbildīgi.
Šodien iepazīstināsi tevi ar vecām matu krāsošanas tehnikām un pastāstīsim veiksmīgākos to nomaiņas variantus.
Mūsdienīga matu krāsošana
1. Viena no populāram matu krāsošanas tehnikām ir „ombre”.
Šī tehnika paredz plūstošu vienas krāsas pāreju otrā. Pie tam iespējama ir pāreja gan no gaišas uz tumšu, gan otrādi. Ažiotāža ap šādu matu krāsošanu sākās 2016. gadā. Tagad, kā redzam, tā beidzot ir zaudējusi aktualitāti.
Ombri nomainīja „balajāža”
LASI VĒL: Draudzene pastāstīja, kā kopt veļasmašīnu, lai tā kalpotu ilgi un nelūztu. Daru tikai tā (Foto)
Balajāža atšķirībā no ombres izskatās daudz elegantāk, jo šis griezums nebija tik uzbāzīgs. Tāds krāsošanas veids nemaina pilnībā sākotnējo krāsu, tikai piedod matiem saulē izbalējušu šķipsnu izskatu.
2. Ideja par to, lai krāsotu matus aukstajos blondajos toņos, arī jāatmet labi ātri. Pirmkārt, jau tāpēc, ka pat ideāla tādā veidā krāsotu matu kopšana, tādu toņu piesātinātības saglabāšana ir ļoti grūta. Praktiski neiespējama.
Mati pastāvīgi jābalina un atkal jātonē pārējie toņi. Tā dēļ bojājas matu struktūra. Beigu beigās stilīga tēla vietā var dabūt peļu krāsas frizūriņu.
Ja nu tiešām jāpārtop par blondīni, priekšroka jādod siltajiem toņiem. Tie ne tikai atsvaidzina tēlu, bet vajadzības gadījumā palīdzēs sirmumu, un tā, ka neviens pat nenojautīs tās esamību.
3. Nākamā matu krāsošanas tehnika ir melirēšana. Atteikties no tās stilisti ieteica jau 2015. gadā.
Speciālisti atzina, ka pārāk izbalinātas šķipsnas tumšu matu fonā izskatās pārāk nekārtīgi un bezgaumīgi. Tāpēc beigu beigās radās „divu toņu” noteikums.
Saskaņā ar to, pirms matu krāsošanas matiem nav jābūt gaišākiem vai tumšākiem par pamata toni vairāk nekā par 2 toņiem.
Protams, tikai tu pati lemsi, ko darīt ar saviem matiem. Nav mūsu mērķis uztiept savu viedokli par modes tendencēm, vienkārši dalāmies ar interesantu informāciju.
Atstāt komentāru