Draudzene izskaidroja, kurās trīs nedēļas dienās labāk matus nemazgāt

Kopš seniem laikiem tiek uzskatīts, ka mati ir spēcīgs katras sievietes atspulgs. Tajos slēpjas viņas skaistums un spēks. Tāpēc mati rūpīgi jākopj. Šodien pastāstīsim, kad nevajag ķerties pie šampūna un kāpēc nevajag mazgāt matus tieši šajās trijās nedēļas dienās.

Kāpēc nevajag mazgāt matus pirmdien, piektdien un svētdien

Daudzi pat neiedomājas, kāpēc dažās dienās labāk matus nemazgāt. Taču cilvēki iesaka vispirms noskaidrot, kuras dienas der šādai procedūrai. Tā tu varēsi matu mazgāšanu padarīt par rituālu, kurš palīdzēs tev piesaistīt labas lietas.

Matus nav ieteicams mazgāt pirmajā nedēļas dienā. Tautā saka: „ Pirmdiena – grūta diena”. Var vēl arī teikt, ka tā ir ne pārāk laba pirts procedūrām.

Mazgājot galvu šajā diena, tu it kā nomazgā no sevis visas svaigās idejas. Lai nesāktu nedēļu ar to, labāk atlikt matu mazgāšanu uz citu dienu. Šajā dienā neiesaka arī pieņemt atbildīgus lēmumus un neuzsākt jaunus svarīgus darbus.

Matu mazgāšana piektdienā

Matu mazgāšana piektdienā nav pārāk laba ideja, jo tā var ietekmēt savstarpējo cilvēku mīlestību. Ar nedēļas pēdējo darba dienu ir tāpat kā ar pirmo. Piektdiena jāpabeidz uz pozitīvas nots.

Vislabāk laiku pavadīt SPA procedūrās sveču gaismā. Tas pozitīvi ietekmēs enerģētiku un palīdzēs sakārtot iekšējo līdzsvaru.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu, kāpēc nav ieteicams arī citās dienās!