Izvēlies sava īkšķa formu un uzzināsi, ko tas pastāsta par tavu raksturu (Foto)

Vai zināji, ka cilvēka fiziskās īpatnības un viņa personības iezīmes ir saistītas? Te nav nekā dīvaina: tas, kā mēs izskatāmies, ietekmē mūsu pašapziņu un personības veidošanos. Ķermenis var daudz pastāstīt par raksturu!

Piedāvājam šo teoriju pārbaudīt pēc rokas īkšķa. Jau Senajā Indijā ticēja, ka tieši īkšķī glabājas informācija par cilvēka dzīves potenciālu un viņa enerģijas līmeni. Analizējot tiek ņemti vērā 3 faktori: īkšķa forma, lielums un tā falangas kustīgums.

Kas jādara? Pacel augšā īkšķi ( jebkuras rokas)  un uzmanīgi apskati tā abas augšējās falangas.

A tips: augšējā falanga lielāka par apakšējo.

Tādi īkšķi parasti ir perfekcionistiem. Tev nepietiek ar mazumiņu, tu vienmēr tiecies uz saviem mērķiem. Tu esi apmāts no savas idejas par to, ka tev jābūt pirmajam visā, tu nežēlo spēkus, tāpēc bieži pārgursti. Taču neraugoties uz tādu kareivīgu raksturu, tu esi vienkāršs cilvēks. Tieši pateicoties tam tevi ciena apkārtējie un mīl tuvinieki.

Tips B: augšējā falanga īsāka par apakšējo.

Tāda īkšķa forma liecina par to, ka esi reālists un stingri stāvi uz zemes. Nekādas gaisa pilis un zvaigznes no debesīm- tu vienmēr pildi savus solījumus un nedzīvo ilūzijās. Tev raksturīgs prātīgums un vērīgums. Tuvinieki zina, ka uz tevi var paļauties pat visgrūtākajās situācijās.

 Tips C: abas īkšķa vienāda garuma.

Tev nav raksturīgi ienirt kaislībās ar visu galvu, taču arī pārāk mierīga dzīve nav tavu sapņu kalna gals. Zelta vidusceļš būs tas, kas vajadzīgs. Tu tiecies pēc harmonijas un tu esi spējīgs apvienot ļaudis. Tev piemīt īpašs talants- atrast labo un skaisto visā. Neveiksme liks tev saņemties un meklēt jaunu apkārt ceļu . Te ir pietiekami daudz gribasspēka un ticības sev. Tā turēt!

 

Tips D: atliektais īkšķis

Tev raksturīga veikla pielāgošanās  strauji mainīgiem apstākļiem. Tu pirmais sajūti tuvojošās pārmaiņas, tev ir elastīga domāšana un tu neieciklējies uz kādu konkrētu ideju vai plānu. Šī īpašība nepiemīt katram , un tieši pateicoties tai tu spēj ātrāk par citiem sasniegt savus mērķus.

 Tips E: taisnais īkšķis

Īkšķis stingrs kā tērauds, ir spītīgiem un dominējošiem cilvēkiem. Tādi cilvēki sarausies un izstiepsies, taču izpildīs savu solījumu. Tāpat viņi nekad neatteiks palīdzību, aizstāvēs, dalīsies ar pēdējo kreklu. Ar viņiem var justies kā aiz mūra sienas: mierīgi un droši.

Protams, šis tests nav pēdējā un vienīgā patiesība, tomēr tas diezgan daudz pastāsta daudz par tevi un citiem.