Lauris Reiniks par piedzīvoto: Tādu situāciju es vairs nemūžam negribu izbaudīt

Lauris Reiniks pirms neilga laika ņēma dalību sarunu šovā “Kad viņas satiekas”. Viena no viņa populārākajām dziesmām noteikti ir “Es skrienu”, kura “YouTube” platformā tā ir jau noklausīta vairāk kā 4 miljons reižu!

Sarunu šova laikā vadītāji viņam uzdeva jautājumu: Vai filmēšanas laikā ir bijuši kādi kuriozi un stāsti, kurus pēc tam ilgi vēl atcerēsies.

Un tad visi kopīgi atcerējās stāstu par velosipēdu. Reiniks pastāstīja, kad viņš kādreiz nekad nav bijis slavenajā tirgū “Latgalīte”, līdz ar to viņam vienu reizi bija tāda iespēja tur doties aplūkoties, kādas lietas tur tiek pārdotas.

Neskatoties uz to, ka tur tirgoja lētas mantas, ne vienmēr tās bija iegūtas arī godīgā ceļā. Un tieši arī par to ir stāsts.

Ar Martu viņam bija uzdevums atrast nedārgu riteni. To arī viņiem veiksmīgi izdevās atrast, un to riteni viņi nopirka par 25 latiem. Cena likās ļoti draudzīga un demokrātiska.

Filmēšanas laikā kadrs ar riteni tika arī nofilmēts un nepieciešamajā momentā arī salauzts.

Pagāja gadi un reiz kādā reklāmas projektā, kur filmējās gan Lauris, gan arī Andris Keišs, viņiem bija neliela saruna. Andris pie Laura piegāja un pateica to, ka video klipā “Es krienu” bija nofilmēts ritenis, kas izrādās piederēja Andra kaimiņam. Un diemžēl šim kaimiņam tas ritenis tika nozagts.

Tajā brīdī Lauris, protams, sajutās neērti.

Vairāk šajā video: