Lietas, kuras mēs pilnīgi veltīgi turam vannas istabā. Pašai arī daudz ko vajadzēja izmainīt

Vannas istabā visam jābūt pa rokai. Lūk, tīrie dvieļi, kurus viegli var aizsniegt, līdzās veļas grozs. Tu brīnīsies, bet guļamistabā nebūtu jāglabā daudzas lietas, kuras tur ir burtiski ērti iekārtojušās. Esam jau stāstījuši, kurām lietām nav jāatrodas guļamistabā, bet tagad laiks pastāstīt, ko labāk aizvākt no vannas istabas uz visiem laikiem.

Vannas istabas iekārtošana

Veļas grozs

Veļas grozs aizņēmis stabilu vietu katrā vannas istabā. Pirms dušas tajā var ielikt novilktās drēbes, veļu un pidžamu, bet pēc – lietoto dvieli. Bet padomā, kas notiks ar to visu mitrā vidē? Protams, veidosies netīkama smaka. „Kur tad vēl glabāt veļas grozu, ja ne vannas istabā?” – tu jautāsi.

Vislabākā vieta – guļamistaba. Higiēniski un ērti, jo guļamistabā tu pārģērbies biežāk, nekā vannas istabā.

Kosmētika un smaržas

Vannas istabā gandrīz visiem ir liels spogulis, nereti vēl ar apgaismojumu. Vienkārši ideāla vieta meikapa uzlikšanai. Tāpēc daudzas sievietes vannas istabā glabā arī visas savas kārbiņas un tūbiņas: pūderus, krēmus, lūpu krāsas, skropstu tušas un pat smaržas. Bet vannas istaba nav īstā vieta tām.

Lieta tāda, ka kosmētika un smaržas jāuzglabā sausā vietā, bet vannas istaba šīm prasībām neatbilst. Visas savas skaistuma lietiņas glabā vai nu kosmētikas somiņā vai uz tualetes galdiņa.

Kaķa tualete

Kaķis pieradis iet uz savu tualeti, kas atrodas vannas istabā? Tad klausies: kaķa tualetes smiltis lieliski uzsūc mitrumu, tas ir to galvenais uzdevums. Bet, ja kaķa tualete atrodas vannas istabā, tad smiltis uzsūc arī mitrumu no gaisa, kas radies pēc dušas. Līdz ar to kaķa tualetes smiltis zaudē savu uzsūkt spēju. Rodas netīkama smaka, no kuras reizēm grūti tikt vaļā.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!