Līgavainis kāzu ceremonijā atzinās līgavai, ka mīl citu. Viņš parādīja uz viņu un bija grūti savaldīt asaras

Neskatoties uz to, ka kāzu tradīcijas katrā valstī ir nedaudz citādākas, būtība visās ir vienāda un saprotama. Jāsaka pat, ka daudziem no mums šis ir viens no svarīgākajiem dzīves notikumiem.

Šī notikuma svarīgums liecina par to, ka ir pāri, kas jau sāk plānot savas kāzas pat divus vai trīs gadus uz priekšu. Saprotams, ka gatavošanās process sagatavo nelielu uztraukumu, saviļņojumu un ar cerību, ka viss notiks tā kā bija plānots un pat vēl labāk.

Protams, lai pasākums izdotos pavisam labi, ir cilvēki, kas pieaicina pasākuma vadītājus, kuri savu lietu prot lieliski un izdara visu kā pa plānam. Tomēr ne vienmēr visu ir iespējams paredzēt.

Tas nozīmē, ka tādās svinībās notiek gan patīkami, gan arī emociju pilni mirkļi.

Šoreiz ir stāsts par kādām it kā parastām kāzām, kas norisinājās Portugālē, bet tomēr viss jau no paša sākuma gāja ne tā kā bija plānots.

Džefersons (līgavainis) un Džesika (līgava) devās pie altāra, lai visaugstā priekšā viens otram dotu mūžīgu mīlestības un uzticības solījumu.

Bija pienācis atbildīgākais mirklis kāzās, kad līgavainim bija jāsaka savs “jā” vārds, Džefersons klusēja un pēkšņi paziņoja, ka bez līgavas viņam ir vēl kāds dārgs cilvēks, kuru mīl tik pat ļoti stipri.

Viesi tajā mirklī sastinga un tajā brīdī jau sāka kaut ko padomāt. Jo cik daudz nav dzirdēti gadījumi par ne pārāk laimīgām līgavām, kuras tika pamestas tieši kāzu laikā.

Vērojot viesu reakcijas, tad izskatījās, ka viņiem galvā parādījās līdzīgas domas. Tomēr Džefersons ātri kliedēja visas sajūtas. Izrādās, ka viss bija pavisam citādāk nekā apkārtējie varēja iedomāties…

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!