Cik patīkami pēc dušas ir slaucīties svaigā mīkstā dvielī! Tas ir kā mākonis, kurš ātri uzsūc mitrumu. Kā paildzināt dvieļa mīkstumu un pūkainumu?
Ar laiku taču pat viskvalitatīvākā veļa zaudē savu sākotnējo mīkstumu. Šķiedras sajaucas un kļūst cietas. Katru reizi taču nepirksi jaunus dvieļus. Bez tam, tas, ka dvielis ir kļuvis ciets, vēl nenozīmē, ka tas ir nelietojams.
Šodien pastāstīsim, kā atsvaidzināt dvieļus, lai tie atkal būtu mīksti.
Kur liet šķidro veļas mazgāšanas līdzekli
Dvieļi ir neatņemams pirts procedūru sastāvdaļa. Un cik patīkami ir noslaucīt savu ķermeni pēc lutinošas vannas ar mīkstu, maigu dvieli. Taču ar laiku dvielis zaudē savu mīkstumu. Tas saistīts ar nepareizu tā kopšanu.
Lai dvieļi iespējami ilgāk paliktu mīksti, tos nevajadzētu mazgāt kopā ar citu veļu. Mazgāšanas laikā reizēm diegu daļas no dvieļa atdalās un nosēžas uz tava apģērba. Tāpat tāds mazgāšanas veids rada dvieļu mehānisku ietekmi. Dvieļu diegi sapinas un dvieļi kļūst cieti.
Noteikti ievēro mazgāšanas temperatūru. Katram audumam ir sava mazgāšanas temperatūra. Tāda ir arī dvieļiem. Dvieļiem nepatīk pārāk karsts ūdens.
Tomēr tas nav viss – ir vēl viens svarīgs moments, lai dvieļi būtu ilgstoši mīksti.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Atstāt komentāru