Mana omīte atklāj, kā iztīrīt aizsērējušu izlietni 1 minūtes laikā

Aizsērējusi izlietne ir īsts izaicinājums. Tās dēļ nav iespējams pat traukus nomazgāt. Bez tam tās dēļ bieži vien rodas ne pārāk laba smaka, kura padara uzturēšanos virtuvē nekomfortablu.

Tāpēc šodien noskaidrosim, kā izlietnes aizsērējumu novērst mājas apstākļos. Līdzekļu tam ir ļoti daudz, taču neviens tā īsti nav sevi attaisnojis.

Šodien padalīsimies ar kādu labu līdzekli.

Kā novērst aizsērējumu mājas apstākļos

Aizsērējusi izlietne ir izaicinājums, ar kuru agri vai vēlu sastopas katrs no mums. Protams, vienmēr var veikalā nopirkt dažādus līdzekļus, taču bieži vien tie ir diezgan dārgi.

Mājas apstākļos taisītais līdzeklis palīdzēs tikt vaļā no aizsērējuma dažās minūtēs. Un vajadzīgās sastāvdaļas arī noteikti tavā virtuvē atradīsies.

Tev vajadzēs:

4 ēdamkarotes dzeramās sodas;

500 ml etiķa.

Kas jādara? Viss ir pavisam vienkārši. Ieber sodu izlietnē, pēc tam ielej tajā etiķi. Atstāj uz 5-10 minūtēm. Kamēr notiek reakcija, uzvāri 1,5 l ūdens un ielej karsto ūdeni izlietnē.

Šis līdzeklis izšķīdinās jebkuru aizsērējumu un atbrīvos no problēmas uz ilgu laiku.

Ne pārāk laba smaka

Bieži vien no izlietnes nāk smaka. Te atkal bez sodas neiztikt. Ir vēl viens mājas līdzeklis, kurš var novērst šo problēmu. Samaisi kopā 200 g sodas un 200 g sāls.

Ieber maisījumu izlietnē, uzlej virsū 150 g silta etiķa un nedaudz ūdens. Pēc pāris minūtēm noskalo visu ar tekošu ūdeni.

Pēc tādas procedūras visas smakas izzudīs. Vienkārši laiku pa laikam šo procedūru atkārto.

Tagad tu zini, kā novērst izlietnes aizsērējumu. Vislabākais ir tas, ka tu vari to izdarīt ar mājas līdzekļiem. Mājas metodes tagad kļūst aizvien populārākas. Lai izdodas!