Meitenes parāda, kā izskatās vienāds apģērbs uz dažādiem augumiem (Video)

Desmitiem gadu Modes žurnāli ir diktējuši meitenēm skaistuma standartus: slaids augums, garas kājas un izteiktas sejas līnijas. Taču laiks iet, mode nestāv uz vietas, tāpēc aizvien biežāk par žurnālu par stilu un skaistumu varoņiem kļūst parastie cilvēki.

Esam atraduši spilgtas kustības „Stils, nevis izmērs” pārstāves, kuras ar savu piemēru parāda: ne jau apģērbs daiļo cilvēku, bet cilvēks – apģērbu. Savā Instagramā meitenes ar pilnīgi atšķirīgiem figūru tipiem publicē fotogrāfijas, kurās viņas pozē vienādos apģērbu komplektos.

Ne tik sen par dominikāņu izcelsmes amerikāņu plus izmēra modeli Denīzi sāka runāt masu mediji visā pasaulē. Savā profilā Instagramā meitene publicē kopīgas fotogrāfijas ar profesionālu fotogrāfi un horeogrāfi Mariju. Galvenā draudzeņu ideja – parādīt, ka visi cilvēki, neatkarīgi no apģērba izmēra ir skaisti pa savam.

Meitenes veido video, kuros efektīga tērpu maiņa tiek pavadīta ar aizraujošām kustībām. Jāpiezīmē, ka Marija un Denīze patiešām vienādos tērpos izskatās stilīgi un krāšņi, tajā pat laikā nezaudē savu unikālo rozīnīti. Fani ir sajūsmā par skaistuļu kreatīvajām publikācijām un nebeidz vien apbērt viņas ar komplimentiem.

 

View this post on Instagram

 

Back at it with @mariacastellanos_ri for #stylenotsize ❤️ Looks from @boohoo shop the link on my bio for these looks !

A post shared by Denise Mercedes ?? (@denisemmercedes) on

Savā blogā Denīze raksta par to, ka kopš bērnības sapņojusi par modeļu biznesu, taču viņas parametri, sevišķi garums nav iekļāvies ne plus lieluma, ne parastajos skaistuma standartos. Tomēr skaistule nav nolaidusi rokas un nolēmusi veidot fotosesijas savam priekam. Drīz vien viņas mājas lapa sāka gūt popularitāti, bet pazīstamie brendi paši sāka uzmeklēt viņu. Tagad meitene sadarbojas ar Forever 21, Target, JCPenney un citiem apģērbu ražotājiem

Vēl Denīze izveidojusi personīgo iniciatīvu „Tāpēc, ka tas ir mans ķermenis”, ar kuras palīdzību viņa virza bodipozitīvisma idejas. Meitene saka, ka viņa cenšas kļūt par visu formu un izmēru sieviešu balsi. Tāpat meitenei ir mērķis parādīties uz žurnāla vāka un filmēties lielajās reklāmās.

Pilnībā atbalstām meitenes un novēlam, lai viņu sapņi piepildās! Starp citu, brendiem vajadzētu pievērst Denīzes lapai Instagramā un aizņemties ideju par vienādiem tērpiem uz dažādu tipu augumiem. Tas ir tieši tas, kas visiem bija vajadzīgs, bet viņi to pat nenojauta!