“Mēs to nesapratām.” Atklāj, kāpēc Megana Mārkla pameta princi Hariju Hāgā vienu

Vairākas dienas Saseksas hercogi pavadīja Nīderlandē, kurp viņi devās uz sacensībām Invictus games – „neuzvarēto spēles”.

Taču Megana Mārkla nesagaidīja sacensību beigas un pēkšņi aizlidoja atpakaļ uz Kaliforniju.

Kam  tāda steiga, ja plānots bija pavisam savādāk? Kāpēc Megana Mārkla atstāja princi Hariju vienu Hāgā? Lai uzzinātu atbildes uz šiem jautājumiem, lasi tālāk.

Sākotnēji Saseksas hercogi plānoja pavadīt Nīderlandē laiku no 16. līdz 22. aprīlim. Tieši tajās dienās Hāgā notika „Neuzvarēto spēles”,  kurās Harijam bija jāpiedalās. 2014. gadā princis Harijs izveidoja šo pasākumu kara veterāniem.

Megana, tāpat kā Harijs skaitījās oficiālie pasākuma dalībnieki. Taču hercogiene negaidīja spēļu beigas. Viņa aizlidoja atpakaļ uz mājām Kalifornijā.

Tas ļoti pārsteidza publiku. Hercogiene atstāja Hāgu trīs dienas pirms sacensību beigām, pie tam atstāja Hariju vienu.

Vai tiešām nevarēja pagaidīt, tādējādi izrādot cieņu visiem spēļu dalībniekiem? Par to domā daudzi cilvēki, kuri seko līdzi Saseksas hercogu dzīvei un visai karaliskajai ģimenei.

Daži pat uztraucas, vai nav kas noticis. Vairākums tomēr izsaka viedokli, ka Megana vienkārši sailgojusies pēc Ārčija un Lilibetas un tāpēc devusies mājās.

Par to, ka ir sailgojusies pēc bērniem, viņa paziņoja spēļu trešajā dienā. Tāpat Megana piebilda, ka sapņo atgriezties mājās. Nu ko, sapņi piepildās.

Meganas pretinieki viņas aizbraukšanu kritizē: „Viņa nav labi audzināta. Aizbrauca un aizbrauca, kārtējais izgājiens, lai pievērstu sev uzmanību.

Un sagatavotos jaunam izrādes cēlienam uz balkona”, Nu tad lai arī sēž klusi savā Kalifornijā. Princi, iespējams, aicināja, bet viņu diez vai.” „Saulainu taciņu. Nav ko darīt viņai Eiropā”. – raksta ļaudis .

Megana ir atradinājusies no preses uzmanības

Karaliskās ģimenes pielūdzēji domā, ka Meganu Mārklu ir aizskāris tas, ka visas dienas viņai bija pievērsta preses uzmanība.

Žurnālisti nelaida garām nevienu iespēju apspriest Meganu no galvas līdz kājām: viņas rīcību, vārdus, ārējo izskatu un tā tālāk. Kad Harijs un Megana pārcēlās uz Ameriku, viņi sāka retāk parādīties sabiedrībā. Iespējams, bijusī aktrise paspējusi atradināties no uzmanības.

Taču tagad Nīderlandē viņa atkal atgriezusies šajā vārošajā darvas katlā.

Hercogieni varēja nepatikt kritika, kas vērsta pret viņu. Piemēram, visos sīkumos masu informācijas līdzekļos tika apspriests viņas atklātais tērps Hāgā. Vēlāk bija daudz komentāru par Harija un Meganas publisko skūpstu.

Tas tika nosaukts par ne pārāk labo kino scēnu, bet pati Megana pēc tam tika nokristīta par vaniļas cepumiņu – pārāk jau salds un maigs personāžs.

Kaut gan kas tur dīvains? Viņa taču neskūpstījās ar kuru katru, bet ar savu vīru. Atstāsim šo apspriešanu Meganas heiteriem. Lai izbauda.

Harijs un Megana apmeklēja arī Londonu

Atgādināsim, ka pirms vizītes uz Nīderlandi Harijs un Megana pirmo reizi pēc ilga laika kopā apmeklēja Londonu. Tur viņi satikās ar karalieni un princi Čārlzu.

Viņu ierašanās Londonā notika ļoti klusu, praktiski slepeni. Lai gan okšķeri žurnālisti šo to uzzināja. Tā, runā, ka Megana solījusi karalienei, ka pavisam drīz viņi atbrauks uz Britāniju kopā ar Ārčiju un Lilibetu.

Domājams, ka tas notiks par godu Elizabetes II platīna jubilejai, kura tiks atzīmēta jūnijā.

Nu ko, ar nepacietību gaidīsim Saseksas hercogus balkonā kopā ar pārējiem ģimenes locekļiem.