Nolēmu pārbaudīt draudzeni. Atstāju zīmīti, ka negribu vairs attiecības. Redzēju viņas reakciju un sastingu

Mums visiem ir interesanti uzzināt tuva cilvēka reakciju uz kaut ko negaidītu. Piemēram, izjokojot vai pārbaudot. Pēdējā gadījumā reakcijas izraisīšanai ir noteikts mērķis. Tā ir vai nu pozitīvu emociju gūšana, vai arī mēģinājums uzzināt atbildi uz savu jautājumu. Arkādijs nolēma, ka viņa gadījumā meitenes jūtu pārbaude būs lieliska metode, lai saprastu, kā rīkoties tālāk.

Arkādijs un Oksana

Es vairāk tā nevaru. Mums jāiet katram savs ceļš. Atlikušās mantas paņemšu sestdien”.

Šāda satura zīmīti Arkādijs atstāja uz žurnālu galdiņa. Pēc tam paņēma somu ar dažām savām lietām un izgāja no dzīvokļa.

Viņš negrasījās iet prom no Oksanas. Ja viņš patiešām būtu izlēmis to darīt, tad izdarītu to esot aci pret aci. Šajā reizē jaunais cilvēks centās saprast, cik dārgs viņš ir savai mīļotajai.

Viņi ar Oksanu kopā ir jau divus ar pusi gadus. Viņiem viss it kā ir labi. Pēdējā laikā gan Arkādijs bieži vien pieķēra sevi pie domas, ka Oksana, iespējams, viņu vairs nemīl tik ļoti. Nebija vairs tā maiguma un atbalsta. Oksana vairāk necentās pavadīt laiku kopā ar viņu, kā agrāk. Viņa varēja atteikt viņam, ja viņai bija kādas savas darīšanas vai vienkārši pateikt, ka kavējas darbā.

Jūtot, ka starp viņiem kaut kas nav labi, Arkādijs nolēma rīkoties citādāk. Reiz viņš ieraudzīja internetā video, kur partnerus pārbaudīja ar zīmītēm. Būtība bija tajā, ka istabā tika uzstādīta kamera, nolikta zīmīte un atlika tikai vērot cilvēka reakciju. Tieši tā arī nolēma rīkoties Arkādijs.

Oksanas pārbaude

Viņš salika savas mantas somā, uzrakstīja zīmīti un aizgāja uz tuvējo ieskrietuvi blakus ieliņā. Un pēc tam viss sākās…

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!