Pirmo reizi svētku laikā es neapciemoju savu māti. Tā bija kļūda

Pirms ilgāka laika internetā parādījās kāds stāsts, kas liek patiesi aizdomāties. Reizēm mūsu ikdienas steigā mēs aizmirstam pašas svarīgākas un dārgākās lietas dzīvē, kas mums tiek dotas. Un tās pat nav lietas, tie ir vienkārši mūsu tuviniekiem, par kuriem reizēm aizmirstam un reizēm dodam priekšroku materiālām lietām.

Šis stāsts tomēr liek saprast, ka reizēm ir jāaptur sevi, jāaizmirsa par darba problēmām un vienkārši jāapciemo tuvinieki!

LASI VĒL: Vientuļais tētis uz skolas pasākumu atnāca kleitā. Viņš atklāja iemeslu un visi sāka raudāt (Video)

Stāsta apraksts:

“Pirms 13 gadiem es izdarīju kādu izvēli.. Pirmo reizi savā dzīvē es Ziemassvētkos neapciemoju savu māmiņu, izvēlējos strādāt, lai nopelnītu vairāk naudas Ziemassvētku dāvanām. Un ziniet, cik dārgi es par šo izvēli samaksāju?

Tie bija manas mammas pēdējie Ziemassvētki.. Mamma aizgāja tieši Ziemassvētku vakarā. Viņa mani gaidīja, lai atvadītos, sauca pēc manis, es nedzirdēju, es strādāju, jo gribēju viņu iepriecināt ar dārgu dāvanu!

Bet es biju mammas visdārgākā dāvana, ko tovakar viņai liedzu, ko nesapratu.. Mīļie, nedzenaties pēc dārgām dāvanām, un dāviniet kopā būšanas laiku, novērtējiet to, kas jums ir – savus mīļos un dārgos, un šodien, nevis rīt vai parīt.. šodien… tagad!