Uztaisīju 2 minūtēs mājās līdzekli, pēc kura lietošanas virtuve un vannas istaba staro no tīrības

Sadzīves līdzekļus mēs lietojam katru dienu. Kā gan citādi notīrīt ēdiena atliekas no traukiem vai pāri pārlijušo brokastu kafiju no plīts? Tīrīšanas līdzeklis, ko pērkam veikalā, satur daudz to, ko patiesībā negribam nedz redzēt, nedz dzirdēt. Bez tiem nevarētu tik viegli notīrīt  netīrumus.

Taču ir iespējams pagatavot patstāvīgi, ieekonomējot naudu. Ir vajadzīgi tikai trīs sastāvdaļas, un tās ir katrā virtuvē.

Veikalu sadzīves līdzekļi lieliski tiek galā ar netīrumiem. Taču tai ir vairāki mīnusi.

Pirmkārt, cena. Salīdzinājumā ar mājas taisīto tā ir diezgan augsta. Otrkārt, sastāvs. Droši vien esi pamanījusi, ka pēc trauku mazgāšanas, virtuves vai vannas istabas tīrīšanas tavas rokas kļuvušas sausas.

Tāpēc arī piedāvājam tev pagatavot mazgāšanas līdzekli mājas apstākļos. Jāsaka, ka ar netīrumiem tas tiks galā tik pat labi. Ieguvums būs pietiekams. Vismaz ir skaidri zināms, kādas sastāvdaļas tas satur un vari būt pārliecināta par to.

Sastāvdaļas tiek galā ar izlietnes netīrumiem

Čaklas saimnieces izlietni mazgā katru dienu. Tas ir saprotams, jo uz tās bieži nosēžas tauki, kas paliek no netīrajiem traukiem. Ar taukiem ļoti labi tiek galā šis mazgāšanas līdzeklis. Mazgāšanas līdzekli var izmantot gan keramiskajām izlietnēm, gan metāla.

Ej uz nākamo lapu un uzzini, no kādām sastāvdaļām jāpagatavo līdzeklis!