Vai atceries slaveno aktrisi Renē Zelvēgeri? Ar asarām acīs liktenis ir izmainījies

Pastāv viedoklis, ka pretējie poli pievelkas. No otras puses, ja divi cilvēki viens no otra atšķiras ļoti, viņiem grūsti rast kopēju valodu. Par to ir uzņemts daudz labu filmu, piemēram, kulta filma par Bridžitu Džonsu ar Renē Zelvēgeri galvenajā lomā.

Miljoni cilvēku vēroja viņas centīgos mēģinājumus kļūt laimīgai kopā ar cilvēkiem, kuri ļoti atšķīrās no viņas. Bet mums nebija ne jausmas, ka pēc gadiem aktrise, kura tēloja Bridžitu (tas ir Renē), izdarīs to pašu savā reālajā dzīvē.

Renē Zelvēgeres dzīve vienmēr ir bijusi uzmanības centrā. Populārā aktrise par partneriem izvēlējās populārus cilvēkus.

Karjeras sākumā viņa bija saderināta ar Džimu Keriju, bet viņi tā arī neapprecējās. Vēlāk viņa satikās ar Bredliju Kūperu, taču „ilgi un laimīgi” arī viņiem nesanāca.

Aktrise apprecējās ar dziedātāju Kenniju Česniju, taču laulība pastāvēja tikai dažus mēnešus. Ilgstošas attiecības viņai bija ar mūziķi Doilu Bremholmu (otro). Kopā viņi nodzīvoja septiņus gadus.

Aktrise vienmēr teikusi, ka ģimene viņai neinteresē. Jau mazotnē viņa sapņoja pavisam par ko citu, bet tikai ne mātes laimi! „Man nekad nebija tādu sapņu, kā „kad man būs 19 gadi, es darīšu to un to, kad man būs 25 gadi, es darīšu to”. Es vienmēr pieņemu lietas tādas, kādas tās ir, katru dienu. Ja kaut kas piepildās – labi.

Aktrise aizstāv arī citas sievietes, kurām nav bērnu. Viņa runā par spiedienu, ko sabiedrība izdara uz viņām tikai tāpēc, ka viņām nav bērnu. Dženifera Enistone viņai paspiestu roku, pat apskautu.

Nepagāja ne pārāk ilgs laiks, kad viņai dzīve arī izmainījās.

No kurienes Renē Zelvēgerei bērni, kuri galīgi neietilpa viņas plānos

Tālāk runa būs par Anti Anstedu un Renē Zelvēgeri. Šis stāsts ir tavas uzmanības vērts. Ante Ansteds ir pilnīgs Renē Zelvēgeres pretstats. Viņš ir auto mehāniķis un šovmens.

Apprecējās viņš agri un pirmais bērns piedzima 24 gadu vecumā. Viņam ir divi bērni no pirmās laulības, kura ilga 12 gadus. Neraugoties uz katra savas dzīves ceļa iešanu, Ansteds turpināja ieņemt svarīgu lomu dēla un meitas dzīvē.

Ej uz nākamo lapu un uzzini, kā tālāk dzīve pārvērtās Renē un jaunajam kungam!