Viņai bija 45, bet draugam 22, kad sagāja kopā. Kāds ir viņu liktenis tagad

Par vecuma starpību starp mīlošiem cilvēkiem ir rakstīts daudz. Bet vai var kāds saprast, kas vada divas vientuļas sirdis? Kaut kas taču ir tās savedis kopā un nav ļāvis padoties runām. Bet to tādos gadījumos ir atliku likām.

Par vecuma starpību

Dmitrijs un Soņa iepazinās universitātē. „Parasts stāsts”, – kāds teiks. Taču nevajag izdarīt pārsteidzīgus secinājumus. Viņi nebija ne kursa, ne grupas biedri. Sofija Nikolajevna pasniedza Dmitrijam filosofiju. Puisis sākumā domāja, ka sieviete arī mācās, viņa izskatījās ļoti jauna.

Viss izrādījās daudz citādāk. Sofijai paveicās gan ar ģenētiku, gan ar pirmo vīru. Viņš bija turīgs cilvēks un naudu sievai nežēloja. Ļāva viņai dzīvot sev par prieku un strādāt nelika.

Taču Soņa pastāvēja uz to, ka vajag iegūt labu izglītību un palikt par pasniedzēju dzimtajā universitātē.

Dzīve ritēja mierīgi, līdz Soņas vīrs aizgāja. Dāmai nācās biznesa vadības grožus ņemt savās rokās. Soņa vēl tagad domā, ka izturēt viņai palīdzēja tikai brīnums. Lai cik izaicinoši viņai bija, viņa centās turēties mīļotā vīra dēļ.

Tā nu sanāca, ka bērnu Soņai un Kirilam nebija. Nepaspēja. Un pat tad, kad Sofija pāragri kļuva par vientuļu, atradās tādi, kas par to priecājās. „Ar Kirila naudu viņa vispār var neiespringt. Nav problēmu. Kā zināt, varbūt viņa pati visā vainīga”, – čukstēja Soņai aiz muguras.

Sieviete turpināja dzīvot. Vīra biznesam viņa atrada labu menedžeri, kas kontrolēja darbu. Pati turpināja mācīties, lai iegūtu kārtējo zinību pakāpi. Filozofija Sofijai bija otrā mīlestība.

Dzīve izmainījās viņai tik negaidīti, ka viņa par sevi aizmirsa uz daudziem gadiem.

Tas turpinājās tik ilgi, līdz viņa satika Dmitriju. Smaidošs un sabiedrisks, viņš noturēja par studenti. „Pasniedzējas vēl nav, daiļaviņ?” – jautri uzsauca Dima, kad pirmo reizi auditorijā sastapa Soņu. Tajā brīdī viņa sajuta, ka dvēselē atdzimst kaut kāds sen aizmirsts siltums.

Satikties viņi sāka slepeni. Dmitrijs izrādīja uzmanību, bet Soņa nespēja viņam atteikt. Viņa nespēja noticēt, ka šis labsirdīgais un vienmēr smaidīgais jaunietis varētu nodarīt viņai pāri. Galvenais, lai neviens neuzzinātu. Sofiju tikai šis fakts satrauca.

Kas būs, ja universitātes vadībai kļūs zināms tik vētrainas attiecības? Kur pasniedzēja ir vecāka par savu studentu par vairākiem desmitiem gadu.

Tikai satraukums nenāca no universitātes, bet no Dmitrija bijušās meitenes puses. Brunete Angelina nespēja noticēt, ka jaunais puisis satiekas ar Sofiju. Neatlaidīgā bijusī darīja zināmu visiem šo. Tajā vakarā, kad viss nāca atklātībā, Dmitrijs pirmo reizi redzēja, ka Sveta raud.

Sarunas par vecuma starpību

Tomēr, lai kā arī sabiedrība nerunātu, universitāte nolēma paturēt tik vērtīgu darbinieci. Un arī Dmitriju neizslēdza. Jā, pāra vecuma starpība ir  liela, taču visi ir pieauguši un var patstāvīgi lemt par savu dzīvi.

Viņi ne tikai noformēja savas attiecības, bet arī nu jau piecus gadus ir laimīgi laulībā.

Dimas radi un bijusī sākumā nebija līdz galam priecīgi. Viņi nespēja noticēt, ka Soņa būs laba sieva. „Kāpēc visur vienmēr vainīga Sofa? Varbūt es esmu viņai pārāk jauns?” – ironizēja puisis. „Tā visa ir tavas Soņkas filozofija” – teica Dmitrija vecāki.

Bet vai gan vajag traucēt tiem, kurus vienu otram dāvājušas debesis? Un, lai cik arī runu par vecuma starpību nebūtu, Dima un Soņa būs kopā. Tāpēc, ka viņi ir laimīgi.

Tāpēc, ka viņi vēlas veidot kopīgu nākotni. Bez šaubām, tādiem pāriem nav viegli. Taču tas tikai pierāda, cik stipras ir viņu jūtas. Gribas no sirds novēlēt viņiem laimi.