17-gadīgais zēns apprecējas ar 52-gadīgu sievieti. Ar asarām acīs liktenis pēc gadiem izmainījās

Šodien pastāstīsim par neparastu pāri: par Džeju un Lindu. Kad viņi iepazinās 2000. gadā, puisim bija 17 gadi, bet Lindai 51 gads. Starp viņiem sākās romāns, un viņi apprecējās.

Ir pagājuši 20 gadi, bet Džejs un Linda vēl aizvien ir kopā. Viņu gadu starpība ir 34 gadi! Kā gan viņiem ir izdevies saglabāt attiecības? Vairāk par divdesmit gadiem kopdzīves jau ir liels laiks.

Iepazīšanās stāsts

17-gadīgais Džejs mācījās auto vadīšanas kursos. Tur viņa instruktore bija Linda. Sieviete bija jau sen šķīrusies, bet viņas bērni bija Džeja vienaudži.

Pirmajā brīdī var likties, ka cilvēkiem ar tādu gadu starpību nevar būt nekā kopēja, taču par spīti visam ar Lindu un Džeju tā nebija.

Vispirms noskaidrojās, ka viņiem ir vienāda gaume mūzikā. Viņi satikās aizvien biežāk, un izrādījās, ka viņiem ir vēl daudz kopīgu interešu. Reiz, kad mašīnā skanēja viņu iemīļotā Eltona Džona dziesma, viņiem savā starpā parādījās dzirksteles acīs un nobučoja viens otru.

Buča bija spontāna, viņi abi samulsa, tomēr Džejs nolēma attiecības attīstīt un uzaicināja Lindu uz satikšanos. Jo vairāk pāris uzzināja viens par otru, jo ciešākas kļuva viņu attiecības.

Tomēr dzīve nav pasaka, un pārim radās jauni izaicinājumi un šķēršļi, kas lika apdomāties par visu notiekošo. Kā rezultātā tika pieņemts lēmums…

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!