No kuriem istabas augiem jāatbrīvojas gudrai saimniecei, lai mājās būtu laba enerģija un miers

Istabas augi ir daudzu cilvēku uzticamie dzīves pavadoņi. Zaļie sabiedrotie, atšķirībā no kaķiem, „neiezīmē” istabas kaktus. Atšķirībā no suņiem, augi neprasa tos izvest pastaigā gan ziemas aukstumā, gan vasaras tveicē. Un vēl viņi papildina telpas kopējo tēlu un labi izskatās! Taču ne visi istabas augi ir noderīgi cilvēkiem. Daudzi augi patiesībā nav tie labākie.

Istabas augi, no kuriem vajadzētu atbrīvoties

Hibisks

Izskatās šis augs patiešām brīnišķīgi, taču tā ziedēšana mājai sola vienas vienīgus izaicinājumus. Saka, ka pārāk agri uzziedējis hibisks paredz kādam no mājiniekiem ātru aiziešanu no šīs pasaules. Bez tam, hibiska ziedi vairākkārtīgi samazina sievietes izredzes izveidot laimīgu ģimeni.

Bet vīriešus „velk” uz sānsoļiem.

Monstera

Ķīnā liānu – monsteru uzskata par pirmo palīgu mūža pagarināšanā. Tomēr mājās turēt to izvairās. Pēc ticējuma, monstera barojas no ne pārāk labas enerģijas. Bet gadījumā, ja tās trūkst, sāk pārtikt no mājā dzīvojošo dzīvēm. Tāpēc mājas monsteru mēdz saukt arī par augu – enerģijas izsūcēju.

Paparde

Fen-šui speciālisti saka, ka paparde burtiski pievelk visu ne to labāko. Tāpēc arī neiesaka to turēt mājā. Kuram gan patīk nebeidzamas, lai arī sīkas, bet tāpat ķibeles? Taču ir no papardes arī kāds labums. Ja ģimenei uzlikts izaicinājums, paparde to paņems sev. Pamanot, ka jūsu paparde sāk izskatīsies ne tik dzīvīga, esiet uzmanīgi!

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!