83 gadu vecumā viņš kļuva par tēvu. Pēc 2 gadiem liktenis izmainījās līdz asarām

Pirms neilga laika argentīnas avīzēs bija redzami apmēram šādi virsraksti „Ārsts kļuvis par tēvu 83 gadu vecumā!” Runa ir par Alberto Kormillote, vienu no labākajiem Latīņamerikas speciālistiem.

Doktors Kormillote pievērsa uzmanību sev vēl 2019. gadā, kad apprecējās ar sievieti, kura bija par viņu 48 gadus jaunāka. Bet, kad drīz pēc kāzām Alberto paziņoja, ka sieva gaida bērnu, publika apbēra viņu ar vēstulēm! Tomēr ne visas tās bija sajūsmas pilnas.

Ārsts kļuva par tēvu 83 gados: doktora Alberto stāsts

Dzimtajā Argentīnā Karmillote bija leģenda. Viņš ar pusgadsimtu ilgu stāžu, pieredzes bagātais Alberto varēja tikt galā ar jebkuru savas jomas izaicinājumu. Tūkstošiem cilvēku visā valstī vērsās tieši pie viņa pēc palīdzības.

Visas savas metodikas viņš pielieto savā ikdienā. Tāpēc arī jau esot devītajā gadu desmitā, viņš izskatās maksimums uz 60 gadiem! Karmillots aizraujas ar dejām, regulāri apmeklē sporta zāli un vēl aizvien ir ļoti enerģisks.

Apkārtējo cilvēku viedoklis

Taču pat iespaidīgais mundrums Alberto neattaisno pret to, kā cilvēki uz viņu tagad skatās. Ģimenes papildinājums ar krietni jaunāku izraisīja daudzu cilvēku komentārus. Cilvēki nekautrējās izteikumos.

Vēl jo vairāk pagāja mazliet vairāk kā gads un tad sākās…

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!