Jaunas detaļas par karalieni Elizabeti: Atklāj cilvēkus, kurus neuzaicināja, lai atvadītos no karalienes

Dižā karaliene devusies uz citu pasauli, kur radīs mūžīgo mieru. Un, lai arī aizgāja karaliene 8. septembrī, taču ilgstošā atvadu ceremonija turpinājās līdz pat 19. septembrim, tā no Elizabetes II atvadīties paguva visu četru Apvienotās karalistes daļu iedzīvotāji.

Karalienes padotie stāvēja rindā, lai atdotu godu savai iemīļotajai valdniecei. Cilvēki raudāja, nesa ziedus, plakātus. Viņiem izdevās arī parunāties ar karalienes tuvākajiem radiniekiem. Piemēram, Velsas princesi Keitu Midltoni.

Viena no meitenēm Keitai uzdeva jautājumu, kā viņas jaunākais dēl Luijs noreaģēja uz mīļās vevvecmāmiņas aiziešanu. Keita atbildēja, ka mazulis stipri pārdzīvojis, taču beigās pateicis ļoti aizkustinošu frāzi: „Vismaz tagad viņa ir kopā ar vecvectētiņu”. Atgādināsim, ka Elizabetes II vīrs princis Filips devās aizsaulē 2021. gada 9. aprīlī.

Pēdējā cieņas parādīšana

19. septembrī no karalienes atvadījās simtiem augstākā līmeņa ārvalstu viesu. Ielūgumu atvadīties no Viņas augstības personīgi saņēma aptuveni 500 slavenības. Tie bija prezidenti, viņu sievas, citu Eiropas valstu monarhu ģimeņu pārstāvji, ārvalstu ierēdņi.

Dažu valstu prezidenti ielūgumus uz svinīgo atvadīšanos no Elizabetes II nesaņēma. Tas saistīts ar šo valstu politiku attiecībā pret savu valstu vai citu valstu pilsoņiem.

Daudzu valstu pārstāvji atsūtīja jaunajam karalim Čārlzam III līdzjūtības vēstules.

Mūžīgais miers

Karaliene tiks apglabāta blakus savam tēvam Georgam. Turpat atdusas arī viņas māte un māsa Margareta. Karalienes tuvākie radinieki gāja aiz speciālās lafetes, kur transportēja Viņas Augstību uz pēdējo atdusas vietu.

Pirmie šajā procesijā bija, protams, jaunais karalis Čārlzs III un karaliene -konsorte Kamilla. Pēc tam princese Anna un viņas vīrs Tims Lourenss, princis Endrjū un princis Edvards ar sievu. Viņiem sekoja jaunie Velsas princis un princese ar saviem bērniem.

Jaunie izaicinājumi karalim

Atvadīšanos no karalienes atklāja Čārlzam III virkni sarežģītu jautājumu, kuri prasīja atbilstošas reakcijas un pārdomātus lēmumus. Piemēram, briest jauns ģimenes skandāls. Austrālijā uzradies Čārlza un Kamillas ārlaulības dēls.

Vīrieti sauc Saimons Čārlzs Dorante-Dejs, viņš pieprasa ģenētisko ekspertīzi un pārdzīvo par prinča Viljama jauno titulu.

Austrālieti nemulsina pat tas, ka karaliskā ģimene pārdzīvo. Tomēr vīrietis nedomā atkāpties. Saimons pastāstīja žurnālistiem, ka viņa radinieki ir kalpojuši karalienes galmā.

Viena no vecmāmiņām teikusi mazajam Saimonam, ka viņš ir Čārlza un Kamillas dēls, un kopš tā laika vīrieti ir pārņēmusi ideja pierādīt radniecību.

Viņš pat rakstījis karalienei Elizabetei II lūgumu par audienci, taču viņa uz lūgumu nav atbildējusi. Interesanti, kā uz to reaģēs jaunais karalis. Pārsteigums par ārlaulības bērnu ir mazākais izaicinājums, kuru nāksies risināt Čārlzam.

Mīļā karaliene aizgājusi uz visiem laikiem

Ko sagādājis liktenis jaunajam karalim, pagaidām ir neziņas plīvura klāts. Šodien galvas tiek noliektas dižas sievietes, gudras valdnieces, gādīgas mātes un vecmāmiņas un mīlošas sievas priekšā.

Karaliene Elizabete II valdīja veselus 70 gadus. Ko tikai nenācās pārdzīvot šai stiprajai sievietei.

Viņas augstība lieliski turējās dažādākajās situācijās. Viņa ar savu piemēru rādīja, ka neklājas demonstrēt savas emocijas cilvēku priekšā. Tomēr atvadoties no sava vīra Filipa, karaliene neizturēja un raudāja. Mazajam Princim Luijam taisnība – beidzot Elizabete II un Filips ir atkal kopā.