Mājās saplīsa veca krūze vai trauks? Omīte paskaidroja, kāpēc nevajag mest to laukā un kā to izmantot

Esam pārliecināti, ka daudzām mūsu lasītājām patīk rokdarbi, Arī mums ļoti patīk atgriezt vecām lietām jaunu dzīvi. Tiesa, spēks tam ne vienmēr atrodas. Pēc darba vēl jāgatavo ēst, jāsakopj māja un mēs krietni piekūstam. Bez tam, pat ieplaisājusi krūze var ietekmēt sievietei garastāvokli.

Ja jums ir gadījusies tāda ķibele (vīram, bērnam vai kaķim), nesteidziet uzreiz izmest mīļāko krūzi atkritumos. Tā var kalpot ne tikai kā pelnu trauks, vai kā improvizēta krājkasīte, tā var būt noderīga vēl oriģinālākā veidā. Lūk, tam pierādījums!

Lai uzmeistarotu skaistu, ērtu trauciņu zīmuļiem, zobu birstēm vai svečturi, jums vajadzēs:

Šķēres

Līmi

Auklu

Mežģīnes

Mākslīgie ziediņi

Pērlītes un spīguļi.

Bet vispirms ir jāattauko krūze.

Pēc tam ar plakanknaiblēm atdala palikušās osiņas daļas. Lai nesavainotos, esiet uzmanīgi. Ja jums nepatīk raksts uz krūzes, aizkrāsojiet to ar baltu vai jebkuru pasteļkrāsu.

Kad krāsa nožūs, sāciet piestiprināt rotājumus ar līmes pistoli.

Trauciņu zīmuļiem mēs greznojām ar auklu un mākslīgajiem ziediem. Vispirms pa apli klājam līmi, tad liekam virsū auklu. Ziedu kātiņus arī pielīmējiet, paslēpjot aiz pirmajām auklas kārtām.

Trauciņu zobu birstēm mēs rotājām ar mežģīni un pērlīšu pusēm. Bez karstās līmes mēs papildu izmantojām dekora nostiprināšanai universālo laku.

Bet krūzi svečturim nokrāsojām un piestiprinājām spīguļus un taureņus. Lai piestiprinātu sveci, ieteicam daļu vaska izkausēt un tad tajā ielikt veselo sveci.

Neaprobežojietes tikai ar šiem dekora variantiem. Izdomājiet savus!