Veļas mazgāšanas veids, par kuru es nezināju. Veļa paliek sniegbalti tīra un smaržīga

Daudziem ir pazīstama situācija, kad sasmērējas kāds mīļš un ērts apģērba gabals, kuru pēc tam ir grūti izmazgāt un atgūt tādā stāvoklī kā tas bija sākotnēji.

Tā iemelsa dēļ mazgāšana reizēm var sagādāt papildus raizes. Saprotams, ka īsto un labāko līdzekli ne vienmēr var uzreiz atrast un tāpēc nākas eksperimentēt vairākkārt.

Tomēr mums ir lieliska ziņa – esam parūpējušies par to, lai jums pastāstītu par kādu superīgu ideju, kā tomēr savas iemīļotās drēbes pēc mazgāšanas izskatīsies kā jaunas!

Izrādās, ka ir viena parasta sastāvdaļa, kuru var izmantot veļas mazgāšanai. Turklāt nav jāpērk nekādi dārgie līdzekļi. Ietaupīsi gan naudu, gan nervus.

Ir nepieciešams veļas mašīnā ieliet parasto etiķi un ātri vien varēs pamanīt atšķirību!

Kas ir jādara:

* Pirms veļas mazgāšanas nepieciešams uzliet pusglāzi etiķi tieši uz drēbēm. Tādā veidā tiks pastiprināta veļasmazgājamā līdzekļa efektivitāte, tas saglabās apģērbu krāsu un mazinās putu daudzumu. Bieži vien tās ir redzamas tieši uz tumšām drēbēm pēc mazgāšanas.

* Papildus ieteicams ieliet nedaudz etiķa arī veļasmašīnā – nodalījumā, kas paredzēts veļas mīkstinātājam. Etiķim piemīt tādas pašas īpašības, kas mazāk ietekmē gan drēbes, gan apkārtējo vidi.

* Savukārt skābe palīdz salīdzinoši efektīvi iztīrīt traipus no baltajām drēbēm.

* Reizēm pēc mazgāšanas uz vairākiem drēbju gabaliem paliek traipi. Ja pievieno pusglāzi etiķa, viens skalošanas cikls atrisinās šo problēmu.

* Papildus etiķis palīdz dezoderēt arī ne pārāk patīkamas smakas.

* Vēl var bļodā ieliet karstu ūdeni, pievienot pustasi etiķa un netīros apģērba gabalus atstāt uz nakti, lai mirkst. Pēc tam var mazgāt parastā režīmā.

* Reizēm ir grūti dabūt nost matus un dzīvnieku spalvas no sava apģērba. Ar to viegli tikt galā var etiķis – mazgājot veļu, pievieno etiķi un pēc izžūšanas matu un spalvām vairs nevajadzētu būt.

* Ir arī auduma gabali, kas rada statisko lādiņu. Lai to novērstu, bļodā vajag ieliet ūdeni ar 6 ēdamkarotem etiķa, ievieto tur drēbes un atstā uz 30 minūtēm. Problēmas vairs nebūs.

* Ar etiķa palīdzību var arī atbrīvot savu mašīnu no netīrumiem bez citiem papildus līdzekļiem.

Ticam arī tam, ka etiķa pielietošanas veidi noder ne tikai mazgājot veļu, bet arī vēl daudz kur citur. Pats svarīgākais ir būt radošam, nedaudz pameklēt informāciju internetā un pielietot to ikdienā pēc tam!

Iepriekš pati ik pa laikam meklēju, eksperimentēju ar dažādiem līdzekļiem, bet tā arī īsti nesanāca iegūt vēlamo rezultātu. Sanāk, ka ieguldīju gan laiku, gan naudu, bet beigās vismaz esmu priecīga, ka izdevās saprast, ko tad tieši saimniecībā vajag izmantot.

Tagad arī jūtams, ka naudu sanāk arī nedaudz vairāk ietaupīt.

Labprāt uzklausītu viedokli, vai arī paši iepriekš esat jau izmantojuši etiķi, mazgājot veļu. Kā arī varbūt ir vēl kādi citi veidi, kā efektīvi un ar zemām izmaksām var sasniegtu vēlamo rezultātu!