Aktrise Dženifera Anistone godīgi atklāj, kāpēc viņai nav bērnu. Asaras acīs parādījās…

Neskatoties uz viņas spožo karjeru, viņai tā arī nav izdevies laist šajā pasaulē bērnu. Un nu pavisam nesen viņa arī publiski atklāja, kāpēc tā ir noticis.

Dženifera pateica, ka par ģimeni ir sākusi domāt vien tad, kad jau bija pāri 30 gadi. Aktrise izmēģināja dažādas un daudzas metodes, lai varētu tomēr tikt pie ģimenes pieauguma, bet tomēr nekas no tā nav līdzējis.

10 gadi ir aizritējuši un bez rezultātiem. Dženifera saņem arī daudzus komentārus no sabiedrības, piebilstot, ka veltot laiku tikai savai izaugsmei un karjerai, tas arī bija gaidāms rezultāts.

Pa kuru laiku tad būtu bijis iespējams pieskatīt un atbalstīt ģimeni, ja visu laiku ir filmēšanās un daudz citi darbi. Vēl jo vairāk, to arī bija pamanījuši Dženiferas dzīvesbiedri, piebilstot, ka viņai pirmajā vietā bija karjera, ne bērni un ģimene.

Šobrīd aktrisei ir neliela piegarša šim visam, bet toties viņa vismaz mēģināja. Protams, šobrīd viņa piebilst, ka būtu gatava atdot visu, lai tomēr ģimene izveidotos. Bet, protams, karjera paņēma salīdzinoši daudz laika.

Internetā klejo arī vairākas versijas, kāpēc ir noticis tā kā ir noticis, bet Dženifera tam nepiekrīt, sakot, ka ar to tiek mēģināts tikai paslēpt patiesos iemeslus.

Vienlaikus slavenība arī neslēpj, ka mazliet tagad priecājas, ka fakts ir apstiprināts un ka dzīvi vairs nav iespējams mainīt. Šobrīd vismaz var mierīgi fokusēties uz visām citām lietām.

Vienlaikus viņa atgādina, ka viņas privātais dzīves ceļš visnotaļ bija pa kalniem un lejā – bet tādā veidā viņa kļuva tikai stiprāka.