Mana māte izskaidroja, kādēļ trauku skapīšos vajag ielikt pāris rullīšu skoča

Pat viscentīgākās saimnieces reizēm sajūt nepatīkamu smaržu virtuvē. Parasti tas notiek pēc trauku mazgāšanas, ja trauki žūst aiz aizvērtām skapīša durvīm un neelpo.

Pastāstīsim, kā tikt vaļā no mitruma smakas ar parasta skoča palīdzību.

Kā tikt vaļā no netīkamās smakas

„Kāpēc tev skapītī stāv skočs? — tas ir jautājums, kuru viesi bieži uzdod kādai mūsu lasītājai. Lieta tāda, ka viņai virtuves trauku skapītī vienmēr bija vieta pāris rullīšiem skoča.

Tas pārsteidza daudzus, taču sieviete zināja, ka šo kancelejas piederumu atrašanās skapītī ir attaisnota vairāku iemeslu dēļ.

Vispirms jau ir ērti, ka skočs vienmēr ir pa rokai. Ja pēkšņi vajag kaut ko pielīmēt vai piestiprināt, vienmēr var izņemt skoču no skapīša un izmantot pēc vajadzības.

Un nevajag drudžaini meklēt pa visām malām. Protams, tas nav galvenais iemesls. Mūsu lasītāja skoču izmanto, lai trauku skapīša durvis neaizvērtos blīvi.

Ja tās nav blīvi aizvērtas, trauki vienmēr labi vēdināsies. Tādējādi saimniecei nesagādās pārsteigumu netīkama smaka virtuvē. Viss ir vienkārši: notiek pastāvīga ventilācija, tāpēc mitruma nav. Pie tam skočs plauktā pilnīgi nemaz netraucē, to vienmēr var noņemt. Pat, ja tas nokrīt, arī nekas traks nenotiek, to atkal var pielīmēt.

Daudzi, ieraugot skoču šīs sievietes skapītī, ir sajūsmā par šo ideju. Bet daži arī rīkojas tieši tāpat.

Atceries šo triku, lai tavā mājā vēdī tikai patīkami aromāti. Lai veicas!